Kauno „Žalgirio“ naujokai pasirinko marškinėlių numerius © zalgiris.lt nuotr.

Treniruočių stovyklos pradžios laukiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasirinko marškinėlių numerius, kurie juos lydės artėjančiame sezone. Dauguma žalgiriečių išlaikė tuos pačius numerius, kuriais rungtyniavo ir praėjusiais metais.

Vasarą Kauno „Žalgiriui“ pavyko išsaugoti komandos branduolį, o Lietuvos čempionų sudėtį papildė vos trys naujokai.

Iš Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ į Kauną persikeliantis Danielius Lavrinovičius pasirinko tą patį numerį, kuriuo rungtyniavo praėjusiame sezone – 35.

Artėjančio sezono komandos komplektaciją užbaigęs Brady Manekas naudos skaičių 45, kuris jį lydėjo pastaraisiais metais.

Dėl savo trokštamo 3-io numerio pasistengti turėjo kitas „Žalgirio“ naujokas Nazas Mitrou-Longas. Praėjusiame sezone šis numeris priklausė Dovydui Giedraičiui.

„Skaičius 3 man yra labai svarbus dėl daugybės priežasčių, bet pagrindinės būtų dvi. Mano gimtadienis yra rugpjūčio 3 dieną, o antroji – šiuo numeriu žaidė Allenas Iversonas, kuris vaikystėje buvo mano mėgstamiausias krepšininkas. Jei tik galėdavau, nuo pat mažų dienų visose komandose rinkdavausi trečią numerį, – sakė N.Mitrou-Longas. – Taip pat norėčiau iš visos širdies padėkoti Dovydui, kuris leido perimti šį skaičių. Man atvykus į Kauną, jo laukia trys vakarienės jo mėgstamiausiose vietose.“

Trečiąjį numerį N.Mitrou-Longui užleidęs D.Giedraitis kitame sezone žais skaičiumi 9 pažymėtais marškinėliais.

Visų kitų žalgiriečių numeriai išliks tokie patys. Per komandos pristatymą pirmasis į aikštelę išbėgs skaičiumi 2 pažymėtus marškinėlius vilkintis Keenanas Evansas. Lukas Lekavičius toliau naudos numerį 4, Kevarriusas Hayesas – 8, Rolandas Šmitas – 10, Laurynas Birutis – 15, Ignas Brazdeikis – 17, Tomas Dimša – 33, Arnas Butkevičius – 51, Edgaras Ulanovas – 92.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos