Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su Tyleriu Cavanaugh

Kauno „Žalgirio“ klubas atsisveikino su dar vienu 2022–2023 m. sezone Lietuvos čempionu tapusiu komandos nariu.

Į Kauno ekipą artėjančiame sezone negrįš 29-erių amerikietis Tyleris Cavanaugh, kuris „Žalgirio“ garbę gynė nuo 2021-ųjų.

Tiesa, paskutiniame sezone krepšininką buvo pristabdžiusi trauma – sausį aukštaūgiui buvo atlikta nugaros operacija. Dėl traumos T.Cavanaugh nerungtyniavo beveik pusmetį.

„Dėkojame Tyleriui už Kaune praleistus metus. Jis buvo svarbi komandos dalis, bet atėjo laikas pokyčiams, kurie padės tiek komandai, tiek pačiam krepšininkui. Mes savo ruožtu jau dirbame ir ieškome kuo Tylerį pakeisti“, –  Žalgiris.lt sakė naujasis klubo direktorius Paulius Jankūnas.

Ką tik pasibaigusiame „Betsafe-LKL“ čempionate T.Cavanaugh aikštėje per rungtynes vidutiniškai praleisdavo po 18 minučių, per kurias pelnė po 7,4 taško, atkovojo po 3,3 kamuolio ir rinko po 7,6 naudingumo balo.

Tuo metu Eurolygoje T.Cavanaugh vidutiniškai rinko po 5,9 taško, po 4,3 atkovoto kamuolio ir po 6 naudingumo balus.

„Lietuva visada liks mano prisiminimuose. Man ir žmonai Kaunas reiškia labai daug – čia šiemet gimė mūsų dukrelė Josephine. Esu labai laimingas dėl visų čia nutikusių prisiminimų. Iškovotas titulas – taip pat buvo labai ypatingas įvykis. Dveji čia praleisti metai buvo įsimintini, o „Žalgirio“ gerbėjai yra neįtikėtini. Iki pasimatymo!“, – atsisveikindamas tarė T.Cavanaugh.

Kauno „Žalgiris“ dėkoja T.Cavanaugh už komandoje praleistus du sezonus ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...