Džiugus vakaras Kėdainiuose – taip galima apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes, kuriose „Nevėžis-Optibet“ (8/20) 88:77 (22:16, 26:20, 22:18, 18:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (9/19).

Daugiau nei pirmas tris minutes Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai nesugebėjo sužaisti rezultatyviai, tuo metu Kėdainių krepšininkai atakavo kur kas sėkmingiau ir rungtynes pradėjo spurtu 7:0.

Klaipėdiečių gretose iniciatyvos ėmėsi Žygimantas Janavičius, jis pelnė penkis taškus iš eilės ir pažadino komandos draugus, tačiau to neužteko, jog po pirmųjų 10 minučių svečiai rezultatą persvertų į savo pusę. Po pirmojo kėlinio „Neptūno“ komanda atsiliko 22:16.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo labai aktyviai, per antrą ketvirtį abi ekipos kartu pelnė 46 taškus (26:20), tačiau šeimininkai persvarą išlaikė savo rankose ir į pertrauką išėjo turėdami solidų 12 taškų pranašumą (48:36).

Trečią kėlinį šeimininkai nemažino tempo ir naudojosi kiekviena galimybe bei didino savo pranašumą. Po 30 rungtynių minučių švieslentėje rezultatas fiksafo užtikrintą „Nevėžis-Optibet“ pranašumą 70:54.

Ketvirtojo kėlinio metu klaipėdiečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau Kėdainių komanda sėkmingai atlaikė svečių bandymą spurtuoti ir pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje.

„Nevėžis-Optibet“: D. Vilys 20, J. Kazakauskas 17, R. Freire Luz 16.

„Neptūnas“: Ž. Janavičius 20, D. Gailius 12, M. Mažeika 8.