Ketvirtajame kėlinyje į rungtynes grįžusi „Lūšis“ nusileido „Cmoki-2“ © stopkadras

Šilalės „Lūšis“ patyrė pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) ir Baltarusijos turnyre. Rolando Razgaičio auklėtiniai savo namų salėje Rietave 83:85 (17:18, 25:30, 19:27, 24:12) nusileido Minsko „Cmoki-2“ ekipai.

Svečių ekipa iš Baltarusijos į ketvirtąjį kėlinį nusinešė 14 taškų pranašumą (75:61), tačiau Šilalės krepšininkai ginklų nesudėjo ir kilo į lemiamą šturmą.

Paskutinio ketvirčio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė Eimantas Žilius, dvitaškį ir tritaškį pataikė Valdas Undraitis, o jau netrukus sekę Martyno Šepučio ir E. Žiliaus taiklūs dvitaškiai Minsko ekipos pranašumą nubraukė iki 5 taškų (72:77).

Vis dėlto rungtynių pabaigoje šilališkiams jėgų pritrūko. Likus rungtyniauti 38 sekundes Martynas Šeputis pataikė abi baudas ir priartino savo komandą per vieną metimą (85:87).

Ir, nors svečiai iš Minsko sėkmingo išpuolio ir nesurengė, „Lūšies“ komandai pergalę išplėšti galėję Valdo Undraičio ir Raimondo Matučio tritaškiai skriejo pro šalį.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 25 (7 atk. kam.), Eimantas Žilius 21 (6 atk. kam.), Mindaugas Čepauskas 11 (3 rez. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Šeputis 9.

„Cmoki-2“: Ulidzislau Blizniukas 24 (6 rez. perd.), Danilas Barysevičius 17, Vitalijus Lebedevas 12, Vadimas Stubeda 8 (7 atk. kam.).