Duobė gilėja: „Žalgiris“ patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (3-10) Eurolygoje klimpsta į dar didesnę duobę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį vakare 82:86 (21:19, 27:28, 9:17, 25:22) nusileido „Valencia“ (5-8) komandai ir patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana blankiu žalgiriečių žaidimu – šeimininkai neišvengė klaidų tiek puolime, tiek gynyboje. Visgi „Žalgiris“ galingai užbaigė kėlinio pabaigą ir įgijo dviejų taškų persvarą.

Panašiai klostėsi visas antrasis kėlinys, kuriame žalgiriečiai dar geriau įsijautė puolime, tačiau vis dar klydo gynyboje. Puikiai varžovų gynybą draskė Lukas Lekavičius, taip pat sėkmingai žaidė Thomasas Walkupas.

Nepaisant sėkmingo pasirodymo puolime, įgyti solidžios persvaros nepavyko – „Žalgiriui“ nekrito tritaškiai, kai tuo metu Quino Colomas per kėlinį smeigė tris tritaškius ir į pertrauką šeimininkams leido nužygiuoti tik su vieno taško pranašumu.

Trečiasis kėlinys „Žalgiriui“ klostėsi itin blankiai – varžovai iš Valensijos nesismagino per daug puolime, tačiau itin tragiškai iš pataikymo žaidė žalgiriečiai, per kėlinį surinkę viso labo 9 taškus.

Ketvirtojo ketvirčio pradžia gero nežadėjo – „Valencia“ po dviejų žaidimo minučių įgijo 11 taškų pranašumą. Kiek vėliau „Žalgirį“ užvesti bandė Walkupas ir K. C. Riversas, pataikę iš tolimos distancijos. 5-ąją kėlinio minutę „Žalgiris“ po Zacho Leday metimo sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau pavyti varžovų iki vieno metimo taip ir nepavyko.

Paskutinės minutės metu „Žalgiris“ bandė gelbėtis tritaškiais – kai kurie metimai pasiekė tikslą, tačiau Valensijos ekipa turėjo saugų pranašumą ir baudų metimais išplėšė pergalę.

Kauno komanda po septintos nesėkmės iš eilės nukrito į paskutinę poziciją.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16 (4/5 dvit., 2/7 trit.), Thomasas Walkupas 15 (6/10 dvit.), Jockas Landale‘as 12 (4/4 dvit.), Zachas LeDay 10.

„Valencia“: Louisas Labeyrie 22 (5/6 dvit., 4/5 trit.), Quino Colomas 12 (3/5 trit.), Alberto Abalde, Aaronas Doornekampas ir Bojanas Dubljevičius po 8.