KMT čempionų titulą apgynė „Žalgirio“ krepšininkai © zalgiris.lt nuotr.

Didesnio pasipriešinimo nesulaukęs Kauno „Žalgiris“ vežasi namo pirmąjį sezono trofėjų. Kauniečiai apgynė Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionų titulą.

Panevėžyje vykusio finalo ketverto lemiamose rungtynėse „Žalgirio“ ekipa 76:69 (19:8, 18:20, 21:13, 18:28) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Į pergalę finale kauniečius tempė Thomasas Walkupas, kuris per 32 minutes pelnė 18 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Pamatus pergalei Martino Schillerio kariauna padėjo jau pirmosiomis minutėmis, kai įgijo ankstyvą dviženklį pranašumą 15:4.

Po pertraukos „Lietkabeliui“ pavyko trumpam priartėti 30:37, tačiau didesnės intrigos Nenado Čanako auklėtiniai nesukūrė.

Solidžiai gynyboje žaidę žalgiriečiai trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavo 9:0 bei prieš lemiamas 10 minučių atitrūko 58:41.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečių padėtis tapo beviltiška. Dominavęs „Žalgiris“ pradėjo varžovų triuškinimą 68:46 ir užsitikrino pergalę.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 18 (8 rez. perd.), Nigelas Hayesas 14, Joffrey Lauvergne‘as 11.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17, Gytis Masiulis 11, Gabrielius Maldūnas 10 (9 atk. kam.).