KMT finalo ketvertas pirmą kartą istorijoje vyks Šiauliuose © lkl.lt nuotr.

Iki šio sezono Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus mažiau nei trims mėnesiams, paaiškėjo, kuriame mieste vasario 18-19 dienomis vyks lemiamos turnyro batalijos.

2023-­ųjų Citadele KMT finalo ketvertą pirmą kartą turnyro istorijoje priims Šiaulių arena.

„Betsafe-LKL“ prezidentas Remigijus Milašius džiaugėsi tuo, kad mieste bus surengta ko gero didžiausia krepšinio šventė nuo pat 2011-ųjų Europos čempionato.

„Iš penkių didžiausių Lietuvos miestų tik Šiauliai dar nėra patyrę finalo ketverto kovų. Jaučiame Šiaulių miesto augimą, kuris mūsų krepšiniui padovanojęs daug garsių žaidėjų ir trenerių. Aš galvoju, kad Šiauliai yra tam pribrendę ir pasiruošę priimti tiek geriausias šalies komandas, tiek jų sirgalius. Neabejoju, kad bus dar vienas įsimintinas renginys visiems krepšinio gerbėjams“, – teigė R. Milašius.

Jam antrino ir Šiaulių meras Artūras Visockas.

„Labai vertiname Lietuvos krepšinio lygos pasiūlymą organizuoti Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketverto varžybas Šiauliuose. Esame tam tikrai pasiruošę ir labai visų lauksime atvykstant. Kaip rodo praktika, šios varžybos susilaukia tikrai didelio krepšinio gerbėjų dėmesio ir yra labai populiarios.

Tikimės, kad mūsų komanda pakartos puikų pernykštį pasiekimą ir šiauliečiai gaus net dvigubą dovaną. Ne tik pirmą kartą Šiauliuose organizuojamą įspūdingą krepšinio renginį, bet ir galimybę jame palaikyti Saulės miesto krepšininkus“, – sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiuo metu vyksta Citadele KMT pirmasis etapas, po kurio paaiškės penkios ketvirtfinalio ekipos, prisijungsiančios prie šiame etape varžovų jau laukiančių Vilniaus „Ryto“, Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos