Kontrolinėse rungtynėse „Nevėžis“ nusileido Ukrainos klubui © BC „Dnepr“ nuotr.

Artėjančio sezono kovoms intensyviai besiruošiantys „Nevėžio“ krepšininkai pirmose kontrolinėse rungtynėse Klaipėdoje rezultatu 78:84 (20:22; 22:24; 15:23; 21:15) nusileido „Dnepr“ komandai iš Ukrainos.

Pirma rungtynių pusė vyko taškas į tašką, tačiau trečiajame kėlinyje spurtavę svečiai iš Ukrainos susikrovė dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžio“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau persverti rungtynių rezultato savo naudai nepavyko.

„Nevėžio” gretose rezultatyviausiai žaidė Matas Jucikas, kuris surinko 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 5 atkovoti kamuoliai). Po 13 taškų pridėjo Panagiotis Kalaitzakis (3/3 tritaškiai) ir kapitonas Arminas Urbutis. Laurynas Beliauskas surinko 12 taškų (4/6 tritaškiai). Georgios Kalaitzakis pelnė 9 taškus (6 rezultatyvūs perdavimai).

Ukrainiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė buvęs Utenos „Juventus“ krepšininkas Maksimas Kornienko, pelnęs 20 taškų.

Kitos kontrolinės rungtynės vyks ateinantį šeštadienį Šiauliuose, kur „Nevėžio“ komanda susitiks su Južno „Chimik“.