Australai vėl liko be medalių: bronzinėse rungtynėse – prancūzų triumfas © FIBA nuotr.

Apie istorinius medalius svajoję australai ir vėl liko ant ledo. Kovoje dėl trečios vietos pasaulio čempionato bronzos medaliais pasidabino Prancūzijos rinktinės krepšininkai, kurie varžovus pranoko rezultatu 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13).

Prancūzams kova dėl bronzos medalių prasidėjo gana sunkiai – australai dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir į pertrauką nužygiavo turėdami devynių taškų pranašumą.

Visgi po pertraukos Prancūzijos rinktinės pakeitė savo veidą ir gerokai pagerino skaičius puolime. Trečiajame ketvirtyje prabilo Nando De Colo, taip pat puikiai į rungtynes įsijungė Andrew Albicy bei Vincentas Poirier.

Po trečiojo ketvirčio prancūzams pavyko sumažinti deficitą iki keturių taškų. Paskutiniajame kėlinyje Europos atstovai pademonstravo dar geresnį krepšinį ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Rungtynių pabaigoje taikliais metimais iš toli pasižymėjo Albicy, kuris ir užtvirtino prancūzų pergalę.

Nando De Colo buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – jis surinko 19 taškų. Australų komandoje naudingiausiai žaidė Joe Inglesas, sumetęs 17 taškų.

Australams ketvirtoji vieta yra aukščiausias pasiekimas pasaulio čempionate, kai tuo metu prancūzai bronzo medalius iškovojo antrą kartą iš eilės.

Prancūzija: Nando De Colo 19 (4/7 dvit., 3/8 trit.), Evanas Fournier 16 (3/13 dvit., 2/4 trit.), Andrew Albicy (3/4 trit.) ir Nicolas Batumas po 9.

Australija: Joe Inglesas 17 (6/6 dvit.), Patty Millsas 15 (4/8 dvit.), Nicas Kay 9.

• vv

vietoje australu turejome buti mes,gaila teisejai gryba supjove

• 0
  • sss

prancuzai buvo verti medaliu nes ismete jav.Ispanai ir argentinieciai jiems taip pat dekingi