L. Eglinskas – apie skambučius N.Čanakui ir įsimintiną mačą Vilniuje © lkl.lt nuotr.

Betsafe-LKL TV šįkart lygos aistruoliams pateikia pokalbį, kurį pristato parduotuvių tinklas DEPO, su „Gargždų“ vyriausiuoju treneriu Laimonu Eglinsku.

34-erių specialistas yra kilęs iš Šilutės, kuri savo komandą aukščiausiose šalies pirmenybėse turėjo XX a. 10 dešimtmetyje, kuomet L. Eglinskas dar buvo vaikas. Visgi šilutiškis teigia prisimenantis krepšinio batalijas įkaitusioje atmosferoje.

„Ką atsimenu, tai tą mažą salę ir labai daug žiūrovų, kad būdavo geras, didelis triukšmas. Kad labai būčiau tuo metu sekęs intensyviai, taip nebuvo. Tėtis buvo į kelias rungtynes nusivedęs. Tą triukšmą, gerą žemaitišką palaikymą tikrai atsimenu“, – prisiminimais iš vaikystės dalinosi treneris.

Prieš debiutinį sezoną vyr. trenerio poste L. Eglinskui reikėjo ieškoti, kas jo trenerių štabe užims asistento poziciją, kurioje jis pats praleido eilę metų. Tuo žmogumi galiausiai tapo iš praėjusių metų „Gargžduose“ likęs Lukas Aleksandravičius. Gargždiškių strategas papasakojo, kokius lūkesčius turi savo kolegoms.

„Ieškau tokių noliferių, kurie yra labai atsidavę savo darbui. Žinau, koks buvau pats, kiek iš savęs reikalaudavau. Manau, reikalausiu daug ir iš asistento, kuris ateina pas mane dirbti. Pasakiau, kad nebus lengva, reikės daug dirbti, bus nemažai kritikos, nes aš mėgstu tai. Pats esu darboholikas ir norėčiau, kad mano kolegos tokie būtų. Ir, aišku, kitas dalykas – kad su žmogumi kalbėdamas rasčiau bendrą kalbą. Kad galėtume kalbėtis ne tik apie krepšinį, bet būtų ir laisvalaikiu geras kolega ir žmogus“, – teigė naujasis „Gargždų“ vairininkas.

2022-ųjų „Betsafe-LKL“ finalo serijos trečiajame mače, kuomet iš rungtynių buvo išvarytas įsiaudrinęs Nenadas Čanakas, prie Panevėžio ekipos vairo stojo būtent L. Eglinskas. Kaip jis prisimena šią netikėtą galimybę vadovauti komandai karštoje „Jeep“ arenoje, išgirsite Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos