Lažybų bendrovė „7bet“ tapo tituliniu Nacionalinės krepšinio lygos rėmėju © nkl.lt

Tvirtus pamatus artėjančiam sezonui ruošiančios Nacionalinės krepšinio lygos tituliniu rėmėju tapo lažybų bendrovė „7bet“. Ateinantį sezoną lyga pasitiks atsinaujinusiu pavadinimu – „7bet-NKL“.

Kiekvienais metais stiprėjanti Nacionalinė krepšinio lyga džiaugiasi, kad partnerių gretose atsirado nauja Lietuvos sportui prijaučianti bendrovė, deklaruojanti lygos atstovaujamas vertybes.

„Nacionalinė krepšinio lyga labai džiaugiasi ir jaučia didelį pasitikėjimą, jog gali bendradarbiauti su „7bet“ prekės ženklu, – sakė NKL prezidentas Remigijus Štaras. – Ypač smagu, jog jauni, energingi ir sportu besidomintys „7bet“ ženklo vadovai įvertino ilgalaikį NKL darbą bei patikėjo mūsų lygos potencialu ateityje.“

Tuo metu „7bet“ direktorius Justinas Šliažas akcentavo, kad ši partnerystė leis bendrovei prisidėti prie vienos svarbiausių Lietuvos sporto lygų augimo.

„Pagrindinis lygos tikslas – ruošti žaidėjus aukščiausioms Europos ir pasaulio krepšinio lygoms bei žaidimui Lietuvos rinktinėje. Stebint kasmet vykstantį žaidėjų perėjimą iš NKL į aukštesnio meistriškumo čempionatus yra akivaizdu, kad NKL dirba kryptingai bei teisinga linkme. Pasirašę sutartį su lyga esame tikri, kad ne tik prisidėsime prie krepšininkų meistriškumo tobulinimo, bet ir vis daugiau žaidėjų pakels sparnus į aukščiausio meistriškumo krepšinio komandas Lietuvoje ir pasaulyje“, – nauja partneryste džiaugėsi J. Šliažas.

„Mes, NKL, jaučiame didžiulę atsakomybę ir siekiame maksimaliai įgyvendinti mūsų naujo ilgalaikio partnerio tikslus –  investuoti į krepšinio sukuriamą rinkodaros produktą“, – papildė NKL vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas.

Nacionalinė krepšinio lyga – antroji Lietuvoje pagal pajėgumą profesionali lyga, kuriai Lietuvos krepšinio federacija kelia uždavinius užtikrinti talentingiausių jaunųjų krepšininkų sportinį pasirengimą formuojant visas Lietuvos krepšinio jaunimo rinktines, prisidėti prie jaunųjų trenerių praktinės veiklos tobulinimo bei sudaryti sąlygas augti ir tobulėti teisėjams.

Lygos klubuose rungtyniaujančių krepšininkų vaidmuo ypač sustiprėjo po to, kai Tarptautinis olimpinis komitetas į olimpinių žaidynių programą įtraukė 3x3 krepšinio sporto šaką. Penki iš šešių Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės narių šiais metais žaidė NKL.

Artėjantį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje žais keturiolika klubų. Prie pirmenybių prisijungs Regionų krepšinio lygą laimėjusi „Kretingos“ ekipa, o jas paliks paskutinę vietą užėmusi Šilalės „Lūšis“.

Tuo metu NKL laimėjusi Jonavos komanda sportiniu principu persikėlė į Lietuvos krepšinio lygą.

Pranešimo tekstas suderintas yra su Valstybės institucijomis atsakingomis už lažybų bendrovių veiklos priežiūrą ir kontrolę. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos