„Lietkabelis“ neatsilaikė prieš „Virtus“ ekipą © K.Kavolėlio nuotr.

Nesėkme Europos taurės kovas pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“ (0/1), kuris C grupės mače namuose 61:76 (24:19, 11:17, 3:17, 23:23) turėjo pripažinti Bolonijos „Virtus“ (1/0) krepšininkų pranašumą.

Susitikimo pradžia stipriai užsitęsė dėl problemų su švieslente. Vis tik „Lietkabelis“ rungtynes pradėjo 6 taškais paeiliui, o skirtumui pasiekus 8 taškus (11:3), „Virtus“ leidosi į deficito mažinimo misiją. Priartėti pavyko (9:11), nors panevėžiečiai pranašumo iš rankų nepaleido ir užbaigė ketvirtį gana tvirtai – 24:19.

Antrajame kėlinyje „Virtus“ perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą (28:26), nors Gytis Masiulis greitai vėl įvedė lygybę. Lygus rezultatas laikėsi kurį laiką, puolime abi ekipos turėjo nemažai problemų, o Kyle’as Vinalesas grąžino minimalią persvarą „Lietkabeliui“ – 35:34. Liko 49 sekundės kėlinyje, per kurias „Virtus“ sugebėjo persverti rezultatą – 36:35.

Deja, bet trečiame kėlinyje panevėžiečiai paskendo netaiklių metimų ir klaidų liūne. Ketvirčio viduryje du baudų metimus realizavo Vytenis Lipkevičius, tačiau oponentai po to atsakė spurtu ir privertė šeimininkus susiburti – 37:45. „Lietkabelis“ suklydo per 10 minučių net 6 sykius ir atsiliko 38:53.

„Lietkabelis“ pagaliau pataikė „iš žaidimo“, tiesa, tai daug pozityvo neatnešė. gynyboje Nenado Čanako kariauna pradėjo labiau braškėti. Margiris Normantas pataikė iš toli ir nežymiai sumažino deficitą – 47:72. Paskutinėmis akistatos minutėmis buvo pasinaudota varžovų atsipalaidavimu – Panevėžio koamnda sezoną Europos taurėje pradėjo nesėkmę rezultatu 61:76.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 20 (2/9 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai), Margiris Normantas 10, Marinas Maričius ir Erikas Venskus po 8,… Paulius Valinskas 0.

„Virtus“: Awudu Abassas 19 (3/3 tritaškiai), Giampaolo Ricci 12 (5 atk. kam.), Kyle’as Weemsas ir Amaras Alibegovičius po 11.