LKL derbis: „Žalgirio“ spaudimas, „Ryto“ koziris ir mįslingas A. Goudelockas © zalgiris.lt nuotr.

Ateinantį sekmadienį krepšinio gerbėjai sulauks deserto – dviejų stipriausių LKL komandų dvikovos.

Ekspertai prognozuoja įdomų mačą – prieš artėjantį susitikimą sostinėje „Rytas“ skina pergales vietiniame čempionate, tuo tarpu Kauno „Žalgiris“ neišvengia duobių Eurolygoje.

Kaip laidoje „Urbonusas“ kalbėjo žurnalistas Rokas Pakėnas, sirgaliai turėtų išvysti atkaklesnė kovą nei gruodžio mače Kaune, kai šeimininkai laimėjo rekordiniu taškų skirtumu (92:45).

„Negalime prognozuoti, kad „Žalgirio“ tikimybė laimėti yra 80 proc. „Rytas“ dabar yra triumfavęs 11 kartų iš eilės - tai šį sezoną yra ilgiausia serija LKL tarp visų komandų. Trečiadienį vilniečių laukia rungtynės prieš Alytaus „Dzūkiją“, kur greičiausiai bus pasiekta dar viena pergalė.

Kas man įdomu – kaip puolėjas Ivanas Buva atrodys prieš „Žalgirio“ priekinę liniją. Bet kuriuo atveju manau, kad toks krepšininkas atitinka „Ryto“ lygį ir jeigu jis tik norės, tegul pasilieka ir kitam sezonui.

Matysime, ar Vilniaus klubo įžaidėjai Augustas Marčiulionis ir Dovis Bičkauskis atlaikys „Žalgirio“ spaudimą. Būtų kaip ir logiška – užspaudus juos, žaidimas išsiderina. Galbūt tai bus ženklas „Ryto“ vadovams prieš lemiamas kovas – ar reikia komandai dar vieno įžaidėjo (...).

Ar iš „Žalgirio“ žaidėjų pusės yra kažkam pasirodyti? Šansas Steve'ui Vasturia ar Marekui Blaževičiui?“ – kalbėjo žurnalistas.

Tuo tarpu laidos vedėjas Donatas Urbonas minėjo, kad pasimatys tikrasis Vilniaus ekipos pajėgumas.

„Bus įdomu pažiūrėti, kokioje situacijoje yra „Rytas“, nes man atrodo, kad ekipos padėtis dabar yra viena stabiliausių – geras mikroklimatas, komanda drausmingesnė, visai kitoks emocinis fonas.

Teoriškai jie turės daugiau laiko pasiruošti „Žalgiriui“ ir rungtyniaus namuose – gal tai kruopelė intrigėlės pamatyti įdomių dalykų.

Tuo tarpu ketvirtadienį pamatysime, kokios žalgiriečiai formos mače prieš „Fenerbahče“, tačiau kauniečiai į mačą prieš „Rytą“ žengs su viena prastesnių formų.“

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos