Beveik visą rungtynių laiką pirmavusi „CBet“ išsivežė pergalę iš Utenos © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) trečiąją pergalę paeiliui iškovojo Prienų „CBet“ (3/2) klubas. Dažnai klydę Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 76:65 (18:16, 19:15, 23:16, 16:18) sugebėjo palaužti Utenos „Juventus“ (1/4) pasipriešinimą.

Beveik visą rungtynių laiką pirmavusi „CBet“ ekipa pirmoje rungtynių pusėje saugesnio pranašumo susikrauti nepajėgė ir į ilgąją pertrauką nešėsi tik šešių taškųatsargą – 37:31. Nepaisant to po pasitarimo rūbinėje vaizdas aikštelėje buvo dar palankesnis svečiams, jie trečiojo kėlinio antroje dalyje po Skylaro Spencerio dvitaškio įgijo dviženklę persvarą – 49:39.

Per likusį trečiojo ketvirčio laiką apsukų nesumažinę prieniškiai laimėjo atkarpą 21:5 ir buvo labai arti triuškinamo skirtumo – 60:44. Tačiau kovingumą parodę uteniškiai sugebėjo atsitiesti. Per beveik pusę ketvirtojo kėlinio tik tašką varžovams pelnyti leidę šeimininkai spurtavo 6:1 ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 55:61.

Visgi gynyboje pasitempę „CBet“ krepšininkai netrukus stabilizavo situacija – M.Lukauskio tolimas šūvis sugrąžino dviženklę persvarą, o per likusį laiką dar kartą sugrįžti nepajėgęs „Juventus“ patyrė ketvirtąją nesėkmę – 65:76.

„Juventus“: Shannonas Scottas 13 tšk., Darius Tarvydas 11 tšk., Julius Jucikas 9 tšk., Bryanas Crawfordas (6 rez. perd.) 8 tšk., Norbertas Giga, Žygimantas Skučas ir Vytautas Šulskis po 6 tšk.

„CBet“: Arnas Velička (6 rez. perd., 5 atk. kam.) 14 tšk., Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), Karolis Guščikas ir Skyleris Spenceris po 12 tšk., Mindaugas Lukauskis 9 tšk.