Kovo 27 d. po „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp Ryto ir Juventus komandų, Lietuvos krepšinio lyga gavo VšĮ „Utenos Juventus“ protestą dėl galimos arbitrų klaidos, turėjusios įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

Kovo 29 d. buvo sušauktas LKL Drausmės komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomas klausimas dėl VšĮ „Utenos Juventus“ pateikto protesto.

Drausmės komitetas nusprendė, kad vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse tarp „Ryto“ ir Juventus“ komandų, likus 4 sekundėms iki 4-ojo ketvirčio pabaigos, rungtynių teisėjai suklydo blogai įvertindami situaciją. Jos metu nebuvo užfiksuota pražanga „Ryto“ gynėjui A. Marčiulioniui prieš B. Crawfordą atakavusį iš 3-jų taškų zonos.

Ši klaida esmingai pažeidė Utenos „Juventus“ komandos galimybę laimėti šias rungtynes ir galėjo turėti įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

Vadovaujantis LKL Nuostatų 70.2.1. punktu dėl nekvalifikuotai atliktų pareigų šių rungtynių vyr. teisėjui Artūrui Šukiui yra paskirta 1,5 mėn. diskvalifikacija „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse. Šių rungtynių teisėjui Mindaugui Večerskiui, kuris galimai turėjo pastebėti šį kontaktą ir užfiksuoti pažeidimą, bet to nepadarė, skirta 2 savaičių diskvalifikacija „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse.

Lietuvos krepšinio lygos vardu apgailestaujame ir atsiprašome dėl teisėjų padarytos klaidos, esmingai pažeidusios Utenos „Juventus“ komandos galimybę iškovoti pergalę minėtose rungtynėse ir galėjusios turėti įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.