M.Grigonis apie nuotykį Rusijoje, J.Lauvergne ir pergalingus metimus © Motiejaus Baublio nuotr.

Po kiek daugiau nei metų pertraukos Kauno „Žalgirio“ tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir apsilankė komandos krepšininkas Marius Grigonis.

Žalgirietis buvo vienas pirmųjų šios tinklalaidės svečių – gynėjas 2019-ųjų gruodį tapo tik ketvirtuoju pašnekovu, o dabar sudalyvavo jau 38-ajame epizode.

„Žalgirio“ arenoje Rytis Kazlauskas ir Kipras Serpauskas vieną iš šio sezono komandos lyderių kamantinėjo kiek daugiau nei valandą, per kurią M.Grigonis daugiausiai kalbėjo apie šio sezono aktualijas.

Visai neseniai žalgiriečiui teko susidurti su nemalonia situacija – dvigubos Eurolygos savaitės Rusijoje metu atsirado problemų viename iš oro uostų. Krepšininkas kurį laiką buvo įstrigęs ir net tardomas.

„Pasirodo, kad į pasą kažkokiu būdu buvo įštampuota ne ta viza. Apskambinome visoms sporto ministerijoms ir ambasadoms, kad mus įleistų. Ten sugaišome apie šešias valandas, ėjo mus tardyti. Teko atsakyti į klausimą – ką darysiu, jei prasidės karas? Netikėjo, kad aš krepšininkas, netikėjo adresu“, – vieną įsimintiniausių šio sezono išvykų prisiminė kaunietis.

Šiame Eurolygos sezone M.Grigonis yra ne tik rezultatyviausias bei naudingiausias „Žalgirio“ krepšininkas. Jis taip pat du kartus lemiamais metimais išplėšė pergalę Kauno ekipai.

„Abu tie metimai buvo kažkokie perkreipti ir negražūs, bet atnešė pergales. Tokius durnus metimus metu, kai juokauju treniruotėse, kiti juokiasi ir sako, kad darau nesąmones, bet man visada patinka pamėtyti. Esu mėgėjas mėtyti nesąmones“, – juokėsi M.Grigonis.

Nemažai laiko tinklalaidėje buvo skirta ir sutartį su klubu neseniai pratęsusiam prancūzui Joffrey Lauvergne. Pasak pašnekovo, Kaune jis tapo tikru buvusio žalgiriečio ir gero savo bičiulio Leo Westermanno pakaitalu.

„Kai tik jis atėjo, tapo Leo pakaitalu. Jie panašūs, šneka tokiu pačiu akcentu. Jis atsisėdo rūbinėje ir pradėjo šnekėti taip, lyg mus pažinotų“, – apie prancūzą pasakojo 26-erių gynėjas.


#ŽalgirisOnAir tinklalaidėje su M.Grigoniu kalbama:

0:00 apie karantino sąlygas ir sūnų;
5:53 apie nuotykį Rusijoje;
10:55 apie pirmą Eurolygos sezono pusę ir komandos trenerį;
19:48 apie savo vaidmenį ir teisėjavimą;
25:45 apie pergalingus metimus ir J.Lauvergne;
33:18 apie populiarumą ir likusią sezono dalį,
38:30 žiūrovų ir klausytojų klausimai;
1:00:25 partnerių klausimai.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos