„Mic‘d UP“: komandai vadovaujančio T.Sabonio darbas su žalgiriečiais

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pirmąją treniruočių stovyklos ciklo dalį ir jau penktadienį sužais pirmąsias draugiškas rungtynes – nuo 13 val. susitiks su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda. Šią dvikovą tiesiogiai transliuos „Žalgiris Insider“ platforma.

Prieš treniruočių ciklo pabaigą komandai laikinai vadovaujantis Tautvydas Sabonis kartu su žalgiriečiais dėliojo paskutinius akcentus prieš pirmąjį ikisezoninį jėgų patikrinimą. T.Sabonio darbas ir emocijos dirbant su krepšininkais buvo užfiksuotos „Žalgiris Insider“ laidų rubrikoje „Mic‘d UP“.

„Paskutinė treniruočių ciklo treniruotė. Kaip žinote, mūsų rungtynės su Londono „Lions“ buvo atšauktos, žaisime kitas rungtynes diena anksčiau. Tokie artimiausi reikalai, bet žiūrėkime į tai, kas laukia šiandien. Užbaikime ciklą. Užtikrintai. Turėsime atskirų pratimų, žaisime 4 prieš 4. Žaisime 5 prieš 5, bus daugiau smagių dalykų. Bet būkime susikaupę, padarykime viską teisingai ir užbaikime galingai“,– žalgiriečiams prieš treniruotę sakydamas kalbą akcentavo T.Sabonis.

Treniruotės metu treneris T.Sabonis derino darbus kartu su Gintaru Krapiku ir specialistais iš Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipos trenerių štabo. Vaizdo klipe ne tik pokalbiai tarp trenerių, bet ir T.Sabonio nurodymai žalgiriečiams ir emocijos iš treniruotės.

Visą debiutinį šio sezono „Mic‘d UP“ laidų rubrikos vaizdo klipą jau dabar gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos