M.Kiltinavičius: „Varžovai galvojo apie nesudėtingą pergalę, o mūsų žaidėjai ėjo kaip į karą“

M.Kiltinavičius: „Varžovai galvojo apie nesudėtingą pergalę, o mūsų žaidėjai ėjo kaip į karą“ 0 0 2019-10-09 21:15 © stopkadras

Kėdainių „Nevėžis“ (1/3) po trijų pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pagaliau surado raktą į pergalę. Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę kėdainiškiai 91:68 nepaliko jokių vilčių Panevėžio „Lietkabeliui“ (2/2).

Spaudos konferencijoje pergalės receptą dėstęs „Nevėžio“ vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius negailėjo pagyrų savo žaidėjams.

„Sveikinu savo žaidėjus. Jie labai sunkiai dirba treniruotėse ir džiaugiuosi, kad dabar gali jausti šio darbo vaisius. Taip pat labai smagu dėl žiūrovų, kurie atėjo mūsų palaikyti, tikrai nuoširdžiai jaučiasi palaikymas ir sveikinu visus kėdainiečius su pirmąją pergale.

Šiandien gerai kovojome dėl atšokusių kamuolių, nors kažkokių pranašumų priekinėje linijoje neturime. Galbūt dėl didesnio noro, galbūt labiau stengėmės. Manau, kad varžovai atvyko ne itin gerai nusiteikę, pagalvojo, kad gaus nesudėtingą pergalę, o mūsų žaidėjai ėjo kaip į karą“, – gyrė savo auklėtinius M.Kiltinavičius.

0 0

Komentarai (0)