Naujo etapo pradžią „Žalgiris“ pažymėjo pergale prieš „Neptūną“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (5-0) pirmosiose rungtynėse be atleisto trenerio Martino Schillerio buksavo, tačiau galiausiai sugebėjo iškovoti nelengvą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Arne Woltmanno treniruojami Lietuvos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 98:79 (23:19, 20:23, 23:19, 32:18) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (1-2) krepšininkus.

Klaipėdiečiai viso susitikimo metu kibo favoritams į atlapus, iki trečiojo kėlinio vidurio pirmavo, o subyrėjo tik lemiamu metu.

Likus žaisti 7 minutes „Žalgiris“ pirmavo tik 74:69, bet Nielso Giffey vedami kauniečiai spurtavo 17:5 bei atitrūkę 91:74 varžovams šansų nepaliko.

Žalgiriečiai žaidė be traumuoto Joffrey Lauvergne'o ir poilsio gavusio Luko Lekavičiaus.

Likus žaisti 2 minutes ant parketo pasirodė „Betsafe-LKL“ pirmenybėse debiutavęs 18-metis Kauno ekipos talentas Titas Sargiūnas. Gynėjas spėjo atkovoti kamuolį ir pramesti tolimą metimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Emmanuelis Mudiay, tačiau jis iš žaidimo pataikė tik 5 metimus iš 14. Perdavimais išsiskyrė Mantas Kalnietis, kuris pelnė tik 2 taškus, bet atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kitą savaitę Kauno klubo vairą perims slovėnas Jure Zdovcas.

„Žalgiris“: Emmanuelis Mudiay 18 (7 rez. perd.), Nielsas Giffey 16 (6 atk. kam.), Janis Strelnieks 13, Marekas Blaževičius ir Artūras Milaknis po 12, Joshas Nebo 9 (5 atk. kam.), Tyleris Cavanaugh 7 (5 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 6.

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 23 (7 atk. kam.), Edgaras Želionis 13, Nojus Mineikis ir Martynas Mažeika po 10, Matas Jogėla 7.