Neįtikėtinas pasirodymas: A.Juškevičiaus tritaškių fiesta atėmusi žadą A.Džikičiui © STOP kadras

Pusę 2017-2018 metų sezono Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoje praleidęs Adas Juškevičius buvo tapęs tikru komandos lyderiu.

Įsimintiniausią pasirodymą vilkėdamas Aukštaitijos sostinės klubo marškinėlius snaiperis surengė Europos taurės grupių etapo rungtynėse prieš Padgoricos „Budučnost“.

„Cido“ arenoje vykusioje dvikovoje A.Juškevičius vien per pirmą kėlinį sukratė septynis tritaškius ir pasiuntė varžovus į nokdauną. Fenomenalus gynėjo pasirodymas „Budučnost“ strategą Aleksandrą Džikičių varė iš proto, o panevėžiečiams prieš antrąjį ketvirtį leido pirmauti beveik triuškinamai – 31:13.

Visgi mūšis Panevėžyje baigėsi tik po atkaklios kovos – po ilgosios pertraukoms svečiams atsitiesti leidęs „Lietkabelis“ iššvaistė dviženklę persvarą, bet sugebėjo pasiekti pergalę – 86:79.

Tose rungtynėse A.Juškevičius iš viso pelnė 31 tašką (2/2 dvitaškiai, 9/13 tritaškiai), pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius bei surinko 38 naudingumo balus.