„Neptūnas“ iškovojo antrąją pergalę Čempionų lygoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-1) įsirašė antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Uostamiesčio krepšininkai Graikijoje 94:72 (32:11, 13:28, 28:14, 21:19) pranoko Salonikų PAOK (0-3) komandą.

Dvikova Salonikuose priminė amerikietiškus kalnelius. Fantastiškai startavę Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai pirmajame kėlinyje į varžovų krepšį siuntė vieną metimą po kito, o po pirmųjų 10 minučių pirmavo net 32:11.

Vaizdas aikštelėje apsivertė antrajame ketvirtyje, kuriame „Neptūno“ puolimas užstrigo. Amerikiečių vedina PAOK per aštuonias minutes priartėjo per 3 taškus – 42:39.

Kitokį veidą klaipėdiečiai demonstruoti ėmė po ilgosios pertraukos. Tadas Sedekerskis pataikė dvitaškį, Deividas Gailius pridėjo tolimą metimą, Gytis Masiulis atseikėjo dvi taiklias baudas bei tritaškį, o „Neptūnas“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:43.

Tomas Delininkaitis su trečiojo kėlinio pabaiga įsūdė tritaškį, Klaipėdos ekipos pranašumą pakėlusį iki 20 taškų – 73:53. Šią persvarą „Neptūno“ krepšininkai išlaikė iki dvikovos pabaigos.

37-ąją rungtynių minutę į aikštelę žengė jaunasis Tadas Pažėra, kuriam tai buvo pirmosios minutės šį sezoną apskritai. Įžaidėjas per šį laiką spėjo pelnyti vieną baudos metimą.

Lapkričio 2-ąją dieną, šeštadienį, klaipėdiečiai vyks į Prienus, kur jų „CBet“ krepšininkų testas. Rungtynių pradžia – 17 val.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Osvaldas Olisevičius 12, Gytis Masiulis ir Simas Galdikas (10 atk. kam.) – po 11 taškų, Tomas Delininkaitis 10 (3/4 trit.).

PAOK: Adamas Smithas 19, Antwaine‘as Wigginsas 17 (10 atk. kam.), Apollonas Tsochlas 10.