NKL naudingiausias sezono krepšininkas – Ignas Razutis © NKL nuotr.

VIKINGLOTTO-NKL naudingiausiu 2019-2020 metų sezono krepšininku pripažintas „Telšių“ įžaidėjas Ignas Razutis. Jam atiteks Lietuvoje gimęs laikrodis.

33-ejų metų 185 cm ūgio gynėjas šį sezoną vidutiniškai per 29 minutes pelnė po 10,5 taško (57,4 proc. dvit., 38,9 proc. trit., 80,3 proc. baudos), atkovojo po 4,3 ir perėmė po 2,5 kamuolio, atliko po 6,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 17,4 naudingumo balo.

Plungiškis lygoje pagal perimtus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus užėmė pirmąsias vietas. 

Geriausio besiginančio krepšininko rinkimuose I. Razutis užėmė antrąją vietą.

Geriausią sezono mačą I. Razutis sužaidė dvikovoje su „Gargždais“, kai pelnė 26 taškus (7/7 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 43 naudingumo balus. Pastarasis rodiklis šio sezono rekordų lentelėje užėmė ketvirtąją vietą.

Prieš sustabdant sezoną, „Telšiai“ turnyro lentelėje užėmė antrąją vietą, o nuo pirmosios pozicijos atsiliko tik vienu laimėjimu.

I. Razutis buvo įtrauktas ir į simbolinį geriausių VIKINGLOTTO-NKL sezono krepšininkų penketuką, į kurį taip pat pateko Augustas Marčiulionis, Mantas Ruikis, Klaidas Metrikis ir Laurynas Mikalauskas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...