Atskleistos naujos P. Jankūno pareigos „Žalgiryje“

Paulius Jankūnas nuo šios savaitės pradeda naują karjeros etapą. Net 18 metų Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs aukštaūgis tampa „Žalgirio“ direktoriaus Pauliaus Motiejūno pavaduotoju.

Buvęs ilgametis komandos kapitonas apie pradedamus darbus klubo administracijoje kalbėjo su „Žalgiris TV“ laidų vedėju ir komentatoriumi Ryčiu Kazlausku #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje.

„Vakar buvau susitikęs su Pauliumi (P.Motiejūnu – past.). Mano pareigos – direktoriaus pavaduotojas. Kad ir kaip keista iš mano kaip krepšininko pusės, niekada neturėjau dešiniosios rankos, o dabar būsiu dešinioji Pauliaus Motiejūno ranka. Viskas nauja. Yra mano biuro vieta, bet ten dar neįsikėliau. Visos kitos smulkmenos išsispręs. Manęs jau paprašė dokumentų, nes reikia kitaip mane įdarbinti. Žiūriu, kad ne tik sportininkams reikia pateikti sveikatos patikrą“, – šypsojosi P.Jankūnas, pristatęs save naujoje pozicijoje „Žalgirio“ klube.

P.Jankūnas, papildęs klubo vadovybės gretas, jau spėjo įsilieti ir į aktyvų „Žalgirio“ naujokų paieškos procesą. Kaunietis papasakojo apie tai, kokių pirmų įspūdžių pasisėmė po pirmųjų pokalbių su „Žalgirio“ trenerių štabu ir vadovybe jau pradėdamas eiti naujas pareigas.

„Man yra viskas nauja ne iš tos pusės, kad sužinojau, kaip vyksta visi procesai. Nauja, nes matau, kaip viskas vyksta klubo viduje. Kaip veikia visas mechanizmas. Man labai smagu dalyvauti šiame procese, nes tai – mano ateitis. Esu naujokas šiame klausime. Noriu daug išmokti, kaip galima greičiau įgauti patirties, – aiškino buvęs ilgametis „Žalgirio“ kapitonas. – Man daugybės vaizdo klipų su žaidėjų žaidimo epizodais peržiūrės nereiks, nes turime žmones, kuriuo tuo užsiima. Informacijos visgi yra daug. Visi esame pasidalinę darbus. Yra susirinkimai, yra pokalbių grupės, kur treneriai ir atsakingi administracijos darbuotojai diskutuoja, analizuoja ir tariasi, kurį žaidėją pasirašyti arba nesirašyti.“

„Žalgiris“ aktyviai darbuojasi žaidėjų rinkoje ir jau pradėjo kalbas su pirmaisiais kandidatais papildyti komandą kitame sezone. Kaip pasakojo P.Jankūnas, pokalbiai su keliais potencialiais naujokais yra pasistūmėjusioje fazėje.

„Kol kas nieko negalime atskleisti, kol nesudėti parašai. Su tam tikrais žaidėjais derybos jau yra pažengusios, kai kurie žaidėjai jau yra gavę pasiūlymą, su kitais – tik žiūrime vaizdo klipus ir analizuojame. Vyksta, kaip suprantu, normalus darbas. Kažkurios pozicijos yra prioritetinės, jas bando pirmiausiai užpildyti klubas. Po to, jeigu pavyksta tai, ko nori, prie to žaidėjo bandai taikyti kitas pozicijas. Toks visas kūrimo procesas“, – aiškino žalgirietis.

Viso pokalbio su R.Kazlausku tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir metu P.Jankūnas dalijosi mintimis apie esminius sudėties formavimo principus, Kazio Maksvyčio galimybes dirbti Eurolygoje, prisiminė įspūdingiausias karjeros rungtynes bei atsakė į sirgalių klausimus.

#ŽalgirisOnAir tinklalaidės vaizdo įrašą rasite „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“ ir „Google podcasts“ platformose.

#ŽalgirisOnAir naujienas taip pat galima sekti ir soc. tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.


#ŽalgirisOnAir tinklalaidėje su P.Jankūnu kalbama:

00:53 apie tapimą „Žalgirio“ administracijos darbuotoju;
01:32 ar Paulius Jankūnas dabar galės valgyti kiek nori?;
02:31 apie būsimas pareigas organizacijoje ir naują gyvenimo rutiną;
04:55 apie kovą ir motyvaciją LKL mažojo finalo serijoje;
08:58 apie drąsų Kazio Maksvyčio sprendimą ir jo galimybių Eurolygoje įvertinimą;
14:10 apie pirmuosius Pauliaus Jankūno darbus formuojant komandos sudėtį;
16:00 apie būsimų „Žalgirio“ žaidėjų paieškos procesą;
19:33 apie tai kiek lietuviška turi būti komandos sudėtis;
21:55 apie komplektaciją ieškant naujokų ne Eurolygos komandose;
23:15 apie mokymąsi iš Pauliaus Motiejūno;
25:09 įsimintiniausių Pauliaus Jankūno karjeros rungtynių prisiminimai;
41:15 žiūrovų klausimai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • O

  atlyginimas koks?

  • 0
 • O

  atlyginimas koks?

  • 0
 • O

  atlyginimas koks?

  • 0

Kitos naujienos