Panevėžiečiai laimėjo sunkią kovą Pasvalyje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) turėjo rimtai pakovoti, kad Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašytų dar vieną pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 84:78 (14:20, 25:17, 26:16, 19:25) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-13).

Rungtynes pradėjo Paulius Valinskas ir Gediminas Orelikas.

Pasvaliečiai uždavė gerą toną rungtynėms ir atitrūko dviženkliu skirtumu – 18:8. Iki ketvirčio pabaigos jį pamažinti spėjo tik visas šešias baudas realizavęs Dovis Bičkauskis – 14:20. Simas Jarumbauskas tęsė gerą savo pasirodymą ir vėl atstatė solidesnį „Pieno žvaigždžių“ pranašumą (26:16), bet darbo ėmėsi ir Gabrielius Maldūnas, kurio metimų serija tirpdė skirtumą – 26:30.

8:0 – tokią atkarpą surengė panevėžiečiai, persvėrę rezultatą (34:32), tad po pirmosios mačo dalies „7bet-Lietkabelis“ nežymiai pirmavo – 37:29.

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiai siekė perimti iniciatyvą į savo rankas ir po truputį tolo (53:43), nors lengva ir nebuvo. Martynas Arlauskas traukė savo ekipą iš dviženklio deficito, bet kitų planų turėjo Martynas Varnas – 58:47. Pasibaigus trims ketvirčiams „7bet-Lietkabelis“ pirmavo gana užtikrintai – 65:53.

Brandono Tabbo ir S.Jarumbausko tolimi šūviai grąžino „Pieno žvaigždes“ į artimą kovą su oponentais (62:68), sužaidus tris ketvirtojo kėlinio minutes. Kai reikėjo labiausiai, lyderystę parodė Deividas Sirvydis ir Vytenis Lipkevičius (72:64), tad svečių ekipa vėl jautėsi kiek tvirčiau. J.Watsonas intrigą vėl augino iki maksimalios, pataikęs tritaškį (69:74), bet atsaką turėjo D.Bičkauskis ir G.Maldūnas – 78:69. Svarbius taškus pelnė M.Varnas (82:71), kone dėjęs tašką rungtynėse, kuomet liko kiek daugiau nei minutė.

S.Jarumbauskas su 23 taškais kartojo rezultatyviausią karjeros pasirodymą. 20 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis žaidė sezono rungtynes.

Panevėžiečiai pataikė tik 5 tritaškius iš 24.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 23 (9 atk. kam.), Jordanas Watsonas 18 (5 rez. perd.), Brandonas Tabbas 12, Martynas Arlauskas 10.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis ir Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.) – po 20, Martynas Varnas ir Vytenis Lipkevičius (8 rez. perd.) – po 11, Nikola Popovičius 10.