Paskelbti visi kandidatai, laimėti Eurolygos MVP titulą

Paskelbti visi kandidatai, laimėti Eurolygos MVP titulą 0 0 2020-02-17 14:50 © „Imago-Sport“ nuotr.

Kol komandos vis dar varžosi dėl patekimo į kitą Eurolygos etapą, paskelbtas septynių pretendentų sąrašas, galinčių laimėti naudingiausio reguliariojo sezono apdovanojimą. 

Sąrašą pradeda Atėnų „Panathinaikos” vedlys Nickas Calathesas, kuris šiame sezone jau yra surinkęs 12 dvigubų dublių ir vidutiniškai pelno po 13,4 taško, atkovoja po 4,9 atšokusius kamuolius ir atlieka po 9,4 rezultatyvaus perdavimo. 

Kitas sąraše rikiuojasi Valencijos „Basket” ekipos lyderis Bojanas Dubjevičius. Žaidėjas šiame sezone renka po 14,2 taško, atkovoja po 7,2 kamuolius ir atlieka 1,5 rezultatyvaus perdavimo. 

Trečiasis, Maskvos „CSKA”  žaidėjas Mike’as Jamesas, kuris vidutiniškai per rungtynes renka po 21 tašką, atkovoja po 3,4 kamuolius ir atlieka po 4,3 rezultatyvaus perdavimo. 

Nieko keisto, kad į sąrašą pateko ir vienas iš pagrindinių kandidatų laimėti šį titulą - Shane’as Larkinas. Stambulo „Anadolu Efes” lyderis vidutiniškai per rungtynes renka po 22 taškus, atkovoja po 3,2 atšokusius kamuolius, atlieka po 4 rezultatyvius perdavimus ir fiksuoja aukščiausią 25,7 naudingumo balą Eurolygoje. 

Į sąrašą taip pat pateko ir „Barcelonos” ekipos žaidėjas Nikola Mirotičius, kuris per rungtynes vidutiniškai pelno po 18,7 taškus, atkovoja po 6,8 atšokusius kamuolius ir atlieka po 1,5 rezultatyvaus perdavimo. 

Savo pavardę sąraše išvydo ir Madrido „Real” žvaigždė Anthony Randolphas, kuris vidutiniškai renka po 13,7 taško, atkovoja po 4,3 kamuolius ir šiame sezone yra pataikęs net 52 tritaškius. 

Sąrašą užbaigia į NBA besižvalgantis Scottie Wilbekinas, kuris vidutiniškai renka po 15,6 taško, atlieka 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir vidutiniškai atkovoja po 2 kamuolius. 

0 0

Komentarai (0)