Krepšinio sirgaliai kalendoriuje jau gali žymėtis svarbiausias datas – „Betsafe–LKL“ skelbia patvirtintą 2020-2021 m. sezono tvarkaraštį.

Čempionatas prasidės rugsėjo 19 dieną Vilniuje, kur vyks atidarymo rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų.

Tą pačią dieną laukia ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ bei Kėdainių „Nevėžio“ dvikova.

Visas reguliariojo sezono tvarkaraštis pasiekiamas paspaudus čia.

Čempionų titulą ginsiantis Kauno „Žalgiris“ pirmą kartą jėgas išmėgins rugsėjo 20 dieną, kai namų arenoje susitiks su „Šiaulių“ klubo krepšininkais.

Rugsėjo 20-ąją savo sezoną tarpusavio dvikova pradės ir Panevėžio bei Prienų komandos, kurios dar tą patį mėnesį susikaus ir su praėjusio sezono lyderiais.

„CBet“ rugsėjo 22 d. namuose priims „Ryto“ komandą, o „Lietkabelis“ rugsėjo 27 d. Kaune susitiks su „Žalgirio“ krepšininkais.

Pirmoji dvikova tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ komandų įvyks spalio 25 d.

Preliminariai numatoma, kad reguliarusis „Betsafe–LKL“ sezonas finišuos gegužės 7 dieną.

Ketvirtfinaliai bus žaidžiami iki dviejų pergalių, o pusfinaliai – iki trijų laimėjimų.

Finalo ir mažojo finalo serijos numatomos gegužės 31- birželio 11 dienomis ir bus žaidžiamos iki trijų pergalių.

Ateinantį sezoną ryškiausias „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes transliuos BTV televizija.

Visas dvikovas taip pat bus galima tiesiogiai stebėti DELFI TV ir LKL.lt tinklalapiuose. Vartotojai užsienyje rungtynes sekti galės „Fanseat” platformoje.

Primename, jog kol kas visos būsimo sezono rungtynės planuojamos pagal įprastą formatą ir patvirtintą čempionato tvarkaraštį.

Vadovaujantis dabartiniais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) nurodymais bei rekomendacijomis, į arenas bus įleidžiami tik žiūrovai, dėvintys apsaugines veido kaukes, o tribūnose vietos bus numatytos išlaikant socialinę distanciją.

Atsižvelgdama į kitus galimus COVID–19 pandemijos vystymosi eigos variantus, „Betsafe–LKL“ aktyviai bendradarbiauja su NVSC bei rengia detalesnius planus.

„Betsafe–LKL“ ir NVSC vadovų susitikimas numatytas kitą savaitę.