Per metus didžiulę pažangą padaręs V. Micičius mato save NBA

Per metus didžiulę pažangą padaręs V. Micičius mato save NBA © Scanpix/SIPA nuotr. 2019-08-13 13:21

Su Serbijos rinktine į Kauną grįžęs Visilije Micičius dar prieš kelis metus nedrąsiai galvojo apie galimybes žaisti NBA, tačiau dabar stipriai patobulėjęs serbas tikisi, kad kelių metų bėgyje pavyks įgyvendinti šį tikslą.

Praėjusią vasarą po puikaus sezono Kauno „Žalgiryje“ sparnus į Stambulo „Anadolu Efes“ pakėlęs Micičius per pastaruosius metus tapo vienu universaliausių įžaidėjų Eurolygoje ir vienu geidžiamiausių žaidėju visame Senajame žemyne.

Bendraudamas su portalo „Basketnews“ žurnalistu Jonu Miklovu serbas tikino, kad neprapultų atsidūręs stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

Tiesą sakant, matau“, – paklaustas, ar įsivaizduoja save NBA,  atsakė Micičius. – Prieš trejus metus jutau, kad yra dalykų, kuriuos turėjau patobulinti. Reikėjo sustiprinti kūną. Manau, kad tame patobulėjau. Kaip gynėjas, turiu tinkamą dydį, pagerinau savo taiklumą visose kategorijose“.

Kalbėjausi su keliais žaidėjais iš NBA ir nemanau, kad ten yra didžiuliai skirtumai nuo Europos, tačiau tas pats, kaip ir Eurolygoje – jeigu nori žaisti, turi tai įrodyti.

Praėjusį sezoną pirmą kartą po ilgo laiko galėjau žaisti taip, kaip noriu, turėti savo vaidmenį. Nemanau, kad užtenka vienų metų įrodyti, jog esi vertas ten žaisti. Reikia stabilumo. Dėl to norėjau dar bent metus pasilikti Europoje ir pažiūrėti, kas nutiks po to“, – bendraudamas su „Basketnews“ sakė Micičius.

Komentarai (0)

Kitos naujienos