Darnų žaidimą pademonstravusi Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komanda pažabojo Panevėžio „Lietkabelį“ (2/2) ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) džiaugėsi pirmąja pergale šį sezoną.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 91:68 (18:14, 29:11, 19:19, 25:24) nepaliko vilčių svečiams iš Panevėžio.

Pastarąjį kartą „Nevėžis“ panevėžiečius buvo nugalėjęs prieš pusantrų metų – 2018 m. balandį.

Tik pirmame kėlinyje „Lietkabelis“ dar žengė koja kojon su oponentais, kurie vėliau po truputį ėmė tolti. Nuo antrojo kėlinio skirtumas augo sparčiai: brolių Kalaitzakių tandemas ketvirtį pradėjo spurtu 9:0, o galingas pasirodymas iki ilgosios pertraukos galiausiai suteikė solidų pranašumą šeimininkams – 47:25.

Vėliau „Lietkabelis“ nebeleido taip stipriai puolime siautėti varžovams, tačiau patys vis dar neatrado ryškių ginklų, todėl skirtumas nemažėjo – 66:44. Visi likę „Lietkabelio“ bandymai švelninti rezultatą kardinaliai situacijos nebekeitė.

Geriausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ sužaidė abu broliai Kalaitzakiai. Jau anksčiau solidžiai pasirodydavęs Georgios šįkart pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus per 30 min.

Tuo tarpu Panagiotis pasižymėjo 18 taškų, 3 atkovotais kamuoliais ir 22 naudingumo balais per 29 minutes.

Savaitgalį pasiektą asmeninį naudingumo rekordą (26) gerino ir Laurynas Beliauskas, įmetęs 22 taškus (3/4 trit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs tiek pat perdavimų ir surinkęs 27 naudingumo balus.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ liko be Tomo Lekūno, išnaudojusio pražangų, tarp kurių buvo ir techninė, limitą. Aikštę jis laiko su 1 tašku (0/2 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, klaida ir -5 naudingumo balais sąskaitoje.

Nesusiklostė susitikimas ir „Nevėžio“ atstovui Kevinui Chamui, kuris per 9 minutes prametė 4 metimus, atkovojo kamuolį, atliko 2 perdavimus, tiek pat sykių klydo, prasižengė 5 sykius ir surinko -8 naudingumo balus.