Pirmąjį LKL ratą „Žalgiris“ baigė be pralaimėjimų © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (9-0) ekipa pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė be kluptelėjimų.

Trečiajame kėlinyje pabėgę šalies čempionai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) sutriuškino Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ (2-6) ir įsirašė devintąją pergalę iš eilės.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 14 taškų surinkęs Jockas Landale'as bei 12 pridėjęs Martinas Gebenas, kuris taip pat sugriebė 8 kamuolius.

Aikštės šeimininkų gretose 12 taškų pelnė Loganas McLane'as, o Paulius Danisevičius pridėjo 11.

Puikiai rungtynes pradėję alytiškiai įpusėjus antrajam kėliniui susikrovė aštuonių taškų persvarą – 31:23.  „Žalgiris“ rezultatą išlygino po spurto 10:2 (33:33) ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalų pranašumą – 40:39.

Kauniečiai antrąją rungtynių dalį pradėjo įspūdingu 17:3 spurtu ir pabėgo nuo varažovų 57:42.

Visus reikalus per kėlinį išsprendęs „Žalgiris“ prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 68:51.

Ketvirtasis kėlinys tarp ekipų buvo tik formalumas, kurio metu svečiai savo persvarą dar labiau padidino.

„Sintek–Dzūkija“: Loganas McLane'as 12, Paulius Danisevičius 11 (6 rez. perd.), Artūras Jomantas 9 (3/4 trit.).

„Žalgiris“: Jockas Landale'as 14 (6 atk. kam.), Martinas Gebenas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Artūras Milaknis 11, Rokas Jokubaitis 9.