Po sunkios pergalės Š.Jasikevičius išskyrė atsarginius žaidėjus © TASS nuotr.

Kauno „Žalgiris“ reabilitavosi po praėjusį savaitgalį patirto pirmo pralaimėjimo „Betsafe–LKL“ čempionate.

Pirmenybių lyderiai šeštadienį namie 89:84 pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (5-13) ir nustūmė jį į čempionato dugną.

„Nevėžis“ paskutinę minutę turėjo galimybė išlyginti rezultatą, bet Laurynas Beliauskas iš toli atakavo netaikliai ir „Žalgiris“ iškovojo pergalę.

Po mačo kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius pernelyg nepyko ant savo auklėtinių.

„Labai gaila, jog šios pergalės negalėjome iškovoti ramiau. Kita vertus, įvykdėme labai daug dalykų ir norėjome, kad kai kurie krepšininkai rungtyniautų ilgiau.

Žinome, jog Kėdainių komanda yra ambicinga, gerai paruošta.

Ketvirtajame kėlinyje darėme labai daug klaidų, atsipalaidavome kažkiek.

Šiandien neblogai sužaidė Rokas Jokubaitis, kuris buvo praleidęs nemažai rungtynių, reikia, kad įžaidėjas dar įsivažiuotų. Smagu, kad šiandien aikštėje jis praleido 27 minutes.

Kiti žaidėjai irgi normaliai - K.Lukošiūnas gerai gynėsi, puolime pataikė keturis tritaškius. Jis visapusiškai tobulėja, norėtusi, kad toliau dirbtų, o mes jam bandysime sužaisti laiko“, - sakė Š.Jasikevičius.