„Polski Cukier“ įveikęs „Lietkabelis“ iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygoje © FIBA.com nuotr.

Keturių nesėkmių seriją nutraukęs Panevėžio „Lietkabelis“ pasiekė pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Nenado Čanako auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 98:83 (26:23, 24:22, 18:18, 30:20) palaužė Torunės „Polski Cukier“ krepšininkus.

Panevėžiečius į užtikrintą laimėjimą prieš Lenkijos ekipą vedė puikų pasirodymą surengęs Željko Šakičius, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 32 taškus (5/9 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 7/7 baudos), pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir atkovojo 2 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Ne ką mažiau gerą mačą sužaidė ir Tomas Dimša. Susitikimą dėl viršyto pražangų limito anksčiau baigęs „Lietkabelio“ gynėjas aikštelėje iš viso praleido 25 minutes, per jas varžovams atseikėjo 19 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 22 efektyvumo balus.

Panevėžio ekipai daugiausiai problemų sukėlė rezultatyviausiai „Polski Cukier“ stovykloje rungtyniavęs Chrisas Wrightas. Amerikietis žaidė 31 minutę, per šį laiką įmetė 21 tašką (7/12 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/5 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 3 kamuolius.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius (7/7 baud.) 32 tšk., Tomas Dimša (6 rez. perd.) 19 tšk., Martynas Sajus (7 atk. kam.) 13 tšk., Paulius Valinskas 11 tšk., Margiris Normantas (6 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas (5/5 dvit., 8 atk. kam.) po 10 tšk.

„Polski Cukier“: Chrisas Wrightas (6 rez. perd.) 21 tšk., Alade Aminu (5 rez. perd.) 14 tšk., Aaronas Celas (5 atk. kam.) ir Keithas Hornsby (5 rez. perd.) po 12 tšk., Kyle'as Weaveris (5 rez. perd.) 11 tšk.