Prancūzų treneris tikisi nebekartoti 2014-ųjų čempionato klaidos

Prancūzų treneris tikisi nebekartoti 2014-ųjų čempionato klaidos © FIBA nuotr. 2019-09-11 18:00

Lietuvos rinktinei kelią užstojusi Prancūzija – tarp keturių stipriausių planetos komandų. Prancūzai ketvirtfinalyje gana netikėtai susitvarkė su JAV krepšininkais ir patys žengė į pusfinalį.

Prancūzijos rinktinės kovoje dėl patekimo į finalą lauks Argentina, kuri ketvirtfinalyje taip pat eliminavo vienus iš turnyrų favoritų – serbus.

Prancūzų strategas Vincentas Collet pripažino, kad būti tarp keturių stipriausių komandų yra didžiulis įvertinamas, tačiau pabrėžė, kad jo auklėtiniai ties tuo negali sustoti.

„Esame be galo laimingi, nes nepaisant to, kas buvo kalbama apie JAV rinktinę, tai buvo JAV rinktinė. Rungtynių pabaigoje išnaudojome savo patirties pranašumą. Dabar žinome, kokia gera yra Argentinos komanda. Jiems toks turnyras nėra pirmas, todėl mūsų laukia sunki kova“, – kalbėjo treneris.

Prancūzai pasaulio čempionato pusfinalyje taip pat žaidė 2014-ais. Kaip prisiminė pats V. Collet, tuomet jis padarė vieną kertinę klaidą.

„Esame laimingi, bet rūbinėje iškart pasakėme, kad turime galvoti apie kitas rungtynes. Prieš penkis metus kažką panašaus ketvirtfinalyje sukūrėme prieš ispanus, tačiau tuomet buvome per daug laimingi, kad tinkamai eitume į pusfinalį. Nebenorime kartoti tos pačios klaidos“, – pridūrė strategas.

0

Komentarai (0)