Pratęsimą išplėšęs „Žalgiris“ pralaimėjo Stambule © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3-4) krepšininkai panaikino dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą, bet jame patyrė pralaimėjimą. Eurolygos išvykos rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 82:86 (14:13, 12:25, 20:13, 28:23, 8:12) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3-4) ekipai.

Susitikimo pradžioje „Žalgirio“ komandą į priekį vedė priekinės linijos žaidėjai. Iš pradžių dvitaškį įmetė Rolandas Šmitas, tuomet penkiais taškais pasižymėjo Kevarriusas Hayesas, o Dovydas Giedraitis taikliai metė iš toli – 10:4. Per likusias penkias kėlinio minutes po dvitaškį pataikė Tomas Dimša ir Keenanas Evansas, o žalgiriečiai buvo priekyje – 14:13.

Taikliu metimu iš po krepšiu ketvirtį pradėjo Laurynas Birutis, du taškus įsirašė ir T.Dimša, R.Šmitas smeigė tritaškį, bet jau teko vytis varžovus – 21:28. Per likusias penkias kėlinio minutes dvitaškį pridėjo Edgaras Ulanovas, Brady Manekas pataikė iš toli, bet skirtumas jau buvo dviženklis – 26:38.

Po pertraukos dvitaškį įmetė K.Evansas, keturis taškus įvertė K.Hayesas, o po šešių R.Šmito taškų skirtumas sumažėjo iki vienženklio – 38:47. Penkis taškus iš eilės tuomet pelnė T.Dimša, o B.Manekas paleido dar vieną taiklų tritaškį – 46:51.

Po Arno Butkevičiaus ir T.Dimšos tritaškių bei K.Hayeso dvitaškio kauniečiai išsiveržė į priekį (54:53), bet tuomet pralaimėjo dviejų minučių atkarpą ir vėl paleido varžovus – 54:62. Netaiklų komandos draugo metimą pataisė R.Šmitas, tritaškiu pasižymėjo ir T.Dimša, K.Evansas surinko aštuonis taškus ir vėl priartino svečius – 67:70. K.Evansas pratęsė gerą atkarpą dar septyniais taškais ir išvedė komandas į pratęsimą – 74:74.

Vidutinio nuotolio metimu pratęsimą pradėjo K.Hayesas, R.Šmitas pataikė tritaškį, K.Evansas realizavo baudos metimą, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, tačiau dvikovos pabaigoje solidžiau sužaidė šeimininkai ir „Žalgiris“ patyrė nesėkmę – 82:86.

„Žalgiris“: K.Evansas 20 (4 rez. perd.), R.Šmitas 16 (7 atk. kam.), T.Dimša 15 (5 atk. kam.), K.Hayesas 13 (6 atk. kam., 2 blk.), B.Manekas 6 (2 per. kam.), E.Ulanovas 4 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), A.Butkevičius 3, D.Giedraitis 3, L.Birutis 2, L.Lekavičius 0, N.Mitrou-Longas 0.

„Anadolu Efes“: W.Clyburnas 20, D.Thompsonas 17, S.Larkinas 14, D.Willisas 11, T.Jonesas 11.