Vaikinų jaunimo rinktinė Pasaulio čempionatą pradėjo pergale prieš Senegalą © fiba.com

Lietuvos vaikinų jaunimo (U19) rinktinė pradėjo kovas Pasaulio čempionate.

Pirmose rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai 76:52 (18:12, 18:18, 27:8, 14:13) įveikė Senegalo krepšininkus.

Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek strigę lietuviai, pergalingą pranašumą suskrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 27:8.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas ir aikštelėje pasirodė visi ekipos krepšininkai.

LIETUVA U19: Rokas Jokubaitis 17 tšk. (23 naud. bal.), K.Metrikis 12 tšk., D.Giedraitis 9 tšk.

SENEGALAS U19: B.Faye 13 tšk., K.Diopas 9 tšk., J.J.Boissy ir I.Badji (8 atk. kam.) po 8 tšk.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų krepšininkais. Susitikimo pradžia 17 valandą 45 minutės.