Prienų ekipai diriguos M. Leonavičius

2021–2022 metų „Betsafe–LKL“ sezonui besiruošianti Prienų „Labas GAS“ komanda turi naują ekipos strategą. Juo tapo už poros dienų 37-ąjį gimtadienį švęsiantis prienietis Marius Leonavičius.

Vyriausiojo trenerio pozicijoje M. Leonavičius pakeis pastaruosius du sezonus ekipoje dirbusį ir geriausiu 2020–2021 metų Lietuvos krepšinio lygos sezono strategu išrinktą Mantą Šernių.

„Malonu, kad mano darbas klube buvo įvertintas, – kalbėjo naujasis Prienų „Labas GAS“ ekipos vairininkas M. Leonavičius. – Šioje komandoje užaugau kaip treneris, mokiausi iš gerų specialistų, savo pareigas visada atlikdavau kruopščiai ir profesionaliai. Atėjo laikas žengti vienu laipteliu aukščiau, esu tam pasiruošęs. Turėsime jauną, ambicingą komandą, su kuria augsime ir tobulėsime kartu.“

Nuo 2014–2015 metų sezono Prienų klube asistentu dirbantis specialistas patirties turi ir ugdydamas jaunimą. Beveik dešimtmetį jis treniravo Prienų KKSC krepšininkus, o prieš tai yra darbavęsis ir užsienyje.

M. Leonavičius tapo ketvirtuoju vyriausiuoju treneriu klubo istorijoje. Prieš tai komandai taip pat vadovavo Virginijus Šeškus (2008-2014, 2015-2019) ir Tadas Stankevičius (2014-2015).

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos