Problemų turėjęs „Žalgiris“ palaužė „Juventus“ pasipriešinimą © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (8/0) namuose sulaukė rimto pasipriešinimo ir tik paskutinėmis minutėmis 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) susitvarkė su Utenos „Juventus“ (2/5) krepšininkais.

Paprakaituoti daugkartinius LKL čempionus privertę uteniškiai rungtynėse laikėsi beveik visą laiką, o likus minutei iki finalinės sirenos dar turėjo tik dviejų taškų deficitą – 77:79.

Visgi paskutinėmis akimirkomis tritaškius įsūdę Artūras Milaknis ir Lukas Lekavičius nulėmė mačo baigtį ir įrašė septintąją pergalę „Žalgiriui“ – 86:80.

Žalgiriečius į priekį vedė rezultatyviausiai rungtyniavęs L.Lekavičius, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

„Juventus“ gretose spindėjo apie savo snaiperio sugebėjimus priminęs Marius Runkauskas. Klaipėdietis aikštelėje praleido beveik 23 minutes, per jas varžovams atseikėjo 20 taškų (1/1 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 2/3 baudos) pridėjo 3 išprovokuotas pražangas bei 2 perimtus kamuolius, o pasirodymą vaidikavo surinkdamas 22 efektyvumo balus.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16 tšk., Artūras Milaknis 11 tšk., Martinas Geben (6 atk. kam.) ir Zach'as Leday'us (10 atk. kam.) po 10 tšk., Edgaras Ulanovas (7 atk. kam.) 9 tšk., Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) 8 tšk.

„Juventus“: Marius Runkauskas (6/9 trit.) 22 tšk., Bryantas Crawfordas (9 rez. perd.) 15 tšk., Vytautas Šulskis (5 atk. kam.) 12 tšk., Gytis Radzevičius 9 tšk., Shannonas Scottas (5 atk. kam.) 8 tšk.