Prienų „CBet“ (6/9) komanda „Betsafe-LKL“ namų rungtynėse parodė pavydėtiną tritaškių taiklumą ir šiuo ginklu 93:78 (26:24, 23:18, 24:20, 18:16) pražudė Panevėžio „Lietkabelį“ (8/4).

„CBet“ komanda ėmėsi darbo nuo susitikimo pradžios: surengė spurtą 10:0, atitrūko ir antrame kėlinyje startavusi tolimais metimais pirmavo 32:24. Skirtumas tarp komandų sparčiai augo (41:28), o šeimininkų puolimas įsibėgėjo, tiesa, spurtu atsakė ir varžovai, galiausiai priartėję – 36:41.

Nepaisant to, po ilgosios pertraukos „CBet“ vėl priminė apie save – triskart iš toli netrukus pataikė Marquisas Wrightas ir Dominykas Domarkas, atstatę persvarą (58:45), o šeimininkai jautėsi vis ramiau ir ramiau prieš lemiamas minutes.

Tritaškiai buvo „CBet“ varomoji jėga – jų pataikyta buvo jau 16, taip paliekant „Lietkabeliui“ vis mažiau vilčių – 82:68. Tą patį ginklą pasiteikti bandė Gytis Masiulis su Margiriu Normantu (74:83), bet laikas buvo šeimininkų sąjungininkas ir pergalės jie neprarado.

Iš viso Prienų komanda šiame mače pataikė 16 iš 27 tritaškių (59 proc.).

Pirmą tarpusavio mačą prieniškiai taip pat buvo laimėję – 87:84. Abi komandos darkart susitiks sausio 9 dieną.

5 pataikyti Margirio Normanto tolimi metimai – jo asmeninis rekordas, 23 pelnyti taškai – taip pat. Tiek pat kartų iš toli pataikęs Mindaugas Sušinskas irgi užfiksavo aukščiausią asmeninį rodiklį.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/6 trit.7 atk. kam.), Marquisas Wrightas 15 (7 rez. perd.), Tomas Digbeu ir Dominykas Domarkas (4/8 trit.) – po 14, Einaras Tubutis 11 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 23 (5/7 trit.), Kyle’as Vinalesas 21, Gytis Masiulis 20 (11 atk. kam.), Džordže Gagičius 6.