R. Gobertas: „Ši patirtis pavers Donovaną geresniu“

R. Gobertas: „Ši patirtis pavers Donovaną geresniu“ 0 0 2019-09-11 18:31 © FIBA nuotr.

Prancūzijos rinktinės vidurio puolėjas Rudy Gobertas po pergalės prieš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komandą turėjo visą teisę erzinti savo bičiulį Jutos „Jazz“ gretose Donovaną Mitchellą. Vis dėlto, du kartus geriausiai besiginančiu žaidėju Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išrinktas „centras“ supranta koks skaudus šis pralaimėjimas yra bendraklubiui.

„Aš nemanau, kad toks esu“, - paklaustas ar pašieps komandos draugą atsakė prancūzas. „Mėgstu žmones patraukti per dantį, bet tokio lygio turnyre...“, - nukirto aukštaūgis. „Pralaimėjome Australijai, aš myliu Joe (Inglesas), bet aš norėjau jį sustabdyti. Sunku pralaimėti. Manau, kad ši patirtis pavers Donovaną geresniu. Mes turime atiduoti visas jėgas kai atstovaujame savo nacionalinei komandai, bet lygiai taip pat turime stengtis ir Jutos komandoje.“

R. Gobertas sužaidė nuostabias rungtynes pelnydamas 21 tašką, atkovodamas 16 kamuolių, bluokuodamas 3 varžovų metimus bei taip surinkdamas 36 naudingumo balus.

„Tai - didžiulė pergalė. JAV yra labai talentinga komanda. Mes žinojome, kad tai bus sunkios rungtynės. Jie mums neleido pelnyti lengvų taškų, tačiau mes laikėmės žaidybinio plano. Kaip komanda atlikome puikų darbą. Jiems nedavėme mesti metimų, kurių jie norėjo. Atkovoję kamuolį bėgome į priekį. Ši pergalė buvo komandos įdirbis“, - mačą apibendrino vidurio puolėjas iš Prancūzijos.

0 0

Komentarai (0)