„Real“ iškovojo septintą pergalę iš eilės Eurolygoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Madrido „Real“ (22-6) ir toliau nestabdo Eurolygoje bei pasiekė jau septintąją pergalę iš eilės.

Pablo Laso treniruojama ekipa namuose 87:78 (14:20, 25:18, 28:25, 20:15) nugalėjo Prancuzijos čempionus Vilerbano ASVEL (10-18) krepšininkus.

ASVEL tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jaycee Carrollas, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (3/7 trit., 2/3 dvit., 6/6 baud.).

Svečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Livio Jeanas-Charlesas, kuris perlnė 13 taškų (1/1 trit., 5/8 dvit.)

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus, o prancūzai kabinosi ir užvirė tikrą pirtį karališkajam klubui, tačiau ispanai puikiai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Real“: Jaycee Carrollas 19, Fabienas Causeur 15, Usmanas Garuba 10, Rudy Fernandezas, Nicolasas Laprovittola 9, Walteris Tavaresas  9.

ASVEL: Livio Jeanas-Charlesas 13, Theo Maledonas 12, Matthew Strazelis 11 , Tonye Jekiri 10, Guerschonas Yabusele 9.