R.Jarutis: šie metai „Ryto“ komandos istorijoje – neeiliniai © R.Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis pasidžiaugė ekipos rezultatais praėjusiame sezone.

Anot vadovo, prie užimtos antrosios vietos LKL čempionate labai daug prisidėjo stratego Dainiaus Adomaičio nuveiktas darbas.

Klubo treneris savo darbus turėtų tęsti sostinėje ir rudenį. Apie tai R.Jarutis kalbėjo delfi.lt žurnalistui Linui Jociui.

„Dainius pagal kontraktą turi opciją likti klube kitiems metams. Jo atliktas darbas yra puikus, žinant kokia buvo situacija. Pernai „Ryte“ žaidė penki legionieriai, šiemet su gerokai mažesniu užsieniečių skaičiumi pasiekėme panašių rezultatų.

Objektyviai kalbant iškovoti Mindaugo Karaliaus taurę buvo sudėtinga, bet trenerių štabas ir žaidėjai sportine prasme visus reikalavimus įvykdė.

Kitas dalykas, kuris klubui yra labai svarbus, esame gal vienintelė LKL komanda, kuri neturėjo jokių žaidėjų atleidimų, nereikėjo mokėti jokių kompensacijų už kontraktų nutraukimą. „Ryto“ komandos istorijoje – neeiliniai metai, neatsimenu tokių metų klubo istorijoje, kad per sezoną nepasikeistų nei treneriai, nei žaidėjai, nors tikrai buvo nelengva, kalbu apie legionierius. Bet turime tai, ką turime, galime tuo pasidžiaugti. Svarbu klubo viduje patiems nepjauti grybo“, - aiškino direktorius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos