R.Kurtinaičio treniruojamas klubas Eurolygoje toliau žengia be pralaimėjimų © „Sputnik“ nuotr.

Beveik visą rungtynių laiką pirmavusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/0) ekipa Eurolygoje įsirašė antrąją pergalę. Kol kas be pralaimėjimų žygiuojantis Rusijos klubas namuose 79:76 (27:17, 16:22, 19:16, 17:21) susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (1/1).

Nė neįpusėjus pirmojo kėlinio laikui Janio Timmos vedama „Chimki“ komanda sugebėjo susikrauti dviženklį – 13:3. Sunkiai varžovų puolimą stabdę „Baskonia“ krepšininkai šiek tiek atsigavo iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos likus 2 minutėms, kai pražangą prie tritaškio linijos išprovokavęs Lucas Vildoza realizavo visus tris metimus ir sumažino deficitą iki vienaženklio – 31:39.

Antrojo ketvirčio pabaigoje atsilikimą iki keturių taškų aptirpdę svečiai trečiojo pradžioje po Pierria Henry dvitaškio prie „Chimki“ priartėjo per minimalų atstumą – 41:43. Tačiau netrukus R.Kurtinaičio auklėtiniai situaciją stabilizavo ir po Jeremy Evanso rezultatyvaus išpuolio susigrąžino dešimties taškų atsargą – 62:52.

Ketvirtojo kėlinio metu „Baskonia“ pakilo į lemiamą šturmą ir iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms komandas skyrė tik keturi taškai, bet nepaisant iššvaistyto pranašumo „Chimki“ išnešė sveiką kailį ir įsirašė dar vieną laimėjimą – 79:76.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo tritaškius pro šalį svaidęs Aleksejus Švedas, kuris per beveik 33 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 8/8 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Vitorijos klubą į priekį vedė dvigubą dviženklį užfiksavęs Tornikė Šengelija. Aukštaūgis per 31 aikštelėje praleistą minutę pelnė 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus prarado kamuolį ir surinko 18 efektyvumo balų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas (8 rez. perd., 6 kld.) 21 tšk., Janis Timma (4 rez. perd.) 18 tšk., Jeremy Evansas (6 atk. kam.) 17 tšk.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija (10 atk. kam.) 18 tšk., Pierria Henry (5 per. kam.) 16 tšk., Luca Vildoza 10 tšk., Michaelis Erickas 9 tšk.