„Rytas“ draugiškų rungtynių ciklą pradės Lenkijoje

Kelionė į kaimyninę šalį ir pirmosios draugiškos rungtynės. Būtent taip Lenkijoje kitą savaitę prasidės Vilniaus „Ryto“ draugiškų rungtynių maratonas.

Vloclaveko mieste vilniečiai sužais dvi draugiškas rungtynes. Rugpjūčio 27 d. „Rytas“ susitiks su Gdynės „Asseco Arka“, o dieną po to „Anwil krepšinio taurėje“ sostinės ekipos lauks mačas su Vloclaveko „Anwil“.

„Norime padėkoti mūsų ilgamečiams draugams „Orlen Lietuva“, kurie parodė iniciatyvą ir daug prisidėjo prie „Ryto“ sezono pasirengimo rungtynių Lenkijoje. Draugiškos rungtynės mūsų kaimyninėje šalyje bus tinkama galimybė komandai išbandyti savo jėgas. Tikiu, kad kelionė prisidės prie geresnės vidinės atmosferos ir pasiruošimo intensyviai sezono pradžiai“, – sako „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

Draugiško susitikimo prieš „Ryto“ komandą su nekantrumu laukia ir „Anwil“ klubo prezidentas.

„Esu tikras, kad tokios puikios komandos atvykimas į Vloclaveką bus didelis įvykis mūsų gerbėjams. Neseniai patys svečiavomės pas kitas Čempionų lygos komandas, taip pat Tel Avivo ir Belgrado ekipas. Norėčiau padėkoti mūsų rėmėjui „ANWIL S.A.“ už paramą tokiam neeiliniam renginiui. Sunku būtų pakviesti mūsų svečius tik į vienas rungtynes, todėl „Rytas“ taip pat susikaus ir su „Asseco Arka“ likus dienai iki mūsų renginio“, – teigia „Anwil“ klubo prezidentas Arkadiušas Levandovskis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos