Ilgai lauktas Vilniaus „Ryto“ naujokas Maurice‘as Ndouras debiutavo „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau Donaldo Kairio vadovaujamas „Rytas“ (6/3) patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Rytas“ išvykos rungtynėse 79:82 nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/4) krepšininkams.

Paskutinę rungtynių akimirką rezultatą išlyginti dar galėjo kamuolį perėmęs Chrisas McColloughas, tačiau jo metimas iš maždaug devynių metrų tikslo nepasiekė.

Atkaklioje ir permainingoje dvikovoje į pergalę „Pieno žvaigždes“ vedė visų rungtynių metu įspūdingą krepšinį demonstravęs Tomas Lekūnas.

Pasvalio klubo krepšininkas pagerino „Betsafe-LKL“ karjeros taškų rekordą, sužaidė geriausią karjeros mačą ir į „Ryto“ krepšį įmetė 29 taškus, pridėdamas 9 atkovotus kamuolius. Taip pat, krepšininkas išprovokavo net septynias pražangas. T. Lekūnas savo pasirodymą baigė su 36 naudingumo balais.

Sostinės klube debiutavęs M. Ndouras jau pirmąją minutę atliko galingą dėjimą, viso pataikė keturis iš šešių dvitaškių ir pelnė 13 taškų.

Į rikiuotę grįžęs Martynas Echodas rungtynes pradėjo startiniame penkiate, viso sužaidė 20 minučių ir per jas pelnė 16 taškų bei atkovojo 8 kamuolius.

Solidų individualų pasirodymą surengė ryškiausia „Ryto“ žvaigždė Andrew Goudelockas. Amerikietis viso pelnė 18 taškų, tačiau lemiamomis akimirkomis savo komandos puolimo taip ir nesustygavo.

„Rytas“ neblogai spurtavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 26:14, tačiau lemiame ketvirtyje aikštelėje dominavo Gedimino Petrausko auklėtiniai. D. Kairio komanda lemiamą kėlinį pralaimėjo aštuoniais taškais ir taip įsirašė jau trečią iš eilės pralaimėjimą.

Pasvalio ekipai tai buvo antroji iš eilės pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 29 (9 atk. kam., 36 naud. bal.), Karolis Giedraitis 15, Andreja Milutinovičius 12.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 18, Martynas Echodas 16, Maurice'as Ndouras 13, Mindaugas Girdžiūnas 11.