„Rytas“ išsiskyrė su klubo legenda © P. Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ praneša apie pokyčius trenerių štabe – klubas atsisveikina su „Rytas-2“ komandos vyriausiuoju treneriu Andriumi Šležu.   

„Pažįstu Andrių kaip žmogų, žaidėją, trenerį jau labai ilgai. Jis – aukštą krepšinio intelektą turintis treneris, ateityje jo laukia dar ne vienas talentingas, ambicijų turintis klubas, – apie A. Šležą kalbėjo Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Artūras Jomantas. – Šiandien turime atsisveikinti, bet žinome, kad Andrius – visada buvo ir bus „Ryto“ šeimos dalimi. Kitaip būti net negali, – šypsojosi A. Jomantas. 

Šį sezoną A. Šležo vadovaujama „Rytas-2“ komanda reguliariajame „7Bet-NKL“ sezone užėmė 12-ąją vietą, o balandžio mėnesio pradžioje vykusiame FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyre su komanda iškovojo čempionų titulą.

Nuo 2022 m. sausio mėnesio „Rytas-2“ vyriausiojo trenerio pareigas užėmęs A. Šležas – nuo Vilniaus klubo neatsiejama asmenybė.

Savo kelią „Ryte“ A. Šležas pradėjo dar 1997 m. ir juodai baltai raudonus marškinėlius per savo karjerą vilkėjo net dešimt sezonų. Per visus šiuos metus stabilumu ir atsidavimu pasižymėjęs strategas yra ne kartą įvardinęs, kad „Rytas“ – iki šiol brangiausias klubas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...