„Rytas“ kviečia padidinti Ukrainos karių taiklumą © Pauliaus Žukausko nuotr.

„Together against all“ misiją tęsiantis Vilniaus „Rytas“ ir toliau siekia vienyti ir dar labiau suartinti klubo sirgalius, miestą ir pačią komandą. Lapkričio mėnesį vilniečiai kviečia sirgalius paremti užpultos Ukrainos karius ir su „Blue&Yellow“ pagalba nupirkti jiems termo taikiklių bei taip padidinti jų taiklumą.

Nuo kiekvieno bilieto, parduoto į „Ryto“ rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje po eurą bus skiriama Ukrainai padedančiai organizacijai „Blue&Yellow“. Dvi rungtynes šioje arenoje lapkritį jau sužaidusi sostinės ekipa iki mėnesio pabaigos sužais dar du mačus – lapkričio 25 d. Lietuvos čempionate su „Wolves“ ir lapkričio 29 d. Čempionų lygoje su Patrų „Promitheas“. Pinigai bus renkami ir kitais būdais.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=835056065290005&set=a.497817582347190

„Taiklumas krepšinio aikštelėje yra svarbus žaidimo elementas, bet tai tėra žaidimas. Ukrainos kariams taiklumas yra gyvybiškai svarbus jų kovoje už laisvę ir suverenitetą, – sirgalius prie akcijos prisijungti kviečia „Ryto“ direktorius Jaroslav Latušinskij. – Per pirmas dvi rungtynes surinkome pakankamai pinigų, kad Ukrainos gynėjams nupirktume vieną termo taikiklį. Minimalus tikslas būtų nupirkti antrą tokį taikiklį, kurio kaina siekia 7 tūkst. eurų, bet tikime, kad mūsų sirgaliai gali būti dar aktyvesni. Neturime teisės pamiršti, kad Ukrainoje vyksta karas.“

Artimiausiu metu taip pat bus paskelbtas aukcionas originaliems A. Macijausko marškinėliams laimėti, kurio nugalėtojas (didžiausią sumą už marškinėlius Facebook aukcione pasiūlęs fanas) pinigus turės pervesti į „Blue&Yellow“ organizacijos sąskaitą. „Ryto“ gerbėjai taip pat kviečiami organizaciją paremti skambučiais 1482 (auka 5 EUR) arba jų interneto svetainėje.

Spalio mėnesį „Ryto“ klubas skyrė pagalbai skurstantiems. Skirtingų kampanijų metu buvo surinkta 200 kg drabužių, kurie padės su sunkumais susiduriantiems žmonėms išgyventi šaltąjį metų laikotarpį, taip pat „Ryto“ gerbėjų bendruomenė įvairiais būdais surinko beveik 1400 EUR aukų, organizacijos nariai savanoravo „Betanijos“ valgykloje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos