„Rytas“ pristatė aprangas: šįkart dominuoja raudona © rytasvilnius.lt nuotr.

Nuo rudens Vilniaus „Rytas“ raudona spalva nudažyti „Jeep“ areną bandys ne tik su savo fanų pagalba. Sostinės klubas pirmą kartą savo istorijoje ateinančiame sezone komandos žaidybinių aprangų spalvą keičia į raudoną, skelbiama oficialioje klubo svetainėje.

Naujas aprangas pirmieji užsivilko „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius ir nuo mažens Vilniuje augęs Margiris Normantas, kurie jas pristatė prie „B tribūnos“ sukurto „Mūsų klubas – Rytas Vilnius“ graffičio. O visa komanda su naujomis aprangomis pasirodys draugiškame turnyre Lenkijoje.

„Jau tapo tradicija, kad sezono aprangas klubas kažkam dedikuoja. Keletą metų iš eilės dedikavome jas savo miestui Vilniui, o šiemet dedikuojame savo fanams. Tai yra „Ryto“ duoklė vilniečiams, kurie šios spalvos aprangų idėją klubui ne kartą siūlė ir anksčiau. Iš kelių sukurtų variantų galutinį marškinėlių dizainą išrinkti padėjo ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai – praėjusio sezono abonementų turėtojai“, – teigia „Ryto“ vizualinės komunikacijos vadybininkas Tomas Kukta.

Išvykos rungtynėse, kaip ir kasmet, „Ryto“ krepšininkai žais baltomis aprangomis. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos