„Ryto“ akcijų pardavimas SKM: akiratyje – du tikslai?

„Ryto“ akcijų pardavimas SKM: akiratyje – du tikslai? 1 0 2021-03-28 13:10 © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Šią savaitę Lietuvos krepšinyje nuskambėjo nelaukta žinia – pagrindinis Vilniaus „Ryto“ ekipos dalininkas Darius Gudelis ketina parduoti didelę akcijų dalį sostinės SKM mokyklai.

Laidoje „Urbonusas“ apie šį įvykį kalbėję žurnalistai teigė, kad tai bandymas apsisaugti nuo būsimo naujo klubo Vilniuje ir tuo pačiu ketinimas ateityje užsitikrinti didesnę savivaldybės paramą.

„Iš „Ryto“ pusės tai pakankamai logiškas ir suktas sandoris, primenantis Berlyno ALBA atvejį, kai komanda po savo skėčiu paėmė visas mokyklas ir subūrė labai didelę bendruomenę.

Kai mes kalbame apie SKM, mes šnekame apie 3,5 tūkst. vaikų, neskaitant jų šeimos narių. Tai gali pritraukti žiūrovų į tribūnas. Kitas dalykas, kodėl daromas toks sandoris – klubas ateityje tikisi sulaukti didesnės savivaldybės paramos. Nežinau, kiek tai galėtų būti – dar 500 tūkst. eurų ar bendra suma taptų 2 mln. eurų“, – sakė Donatas Urbonas.

„Klubas, buriantis krepšinio mokyklas po savo sparnu, tai yra gynybinė pozicija. Kad „Rytas“ yra Vilniaus klubas, o ne kas kitas“, – aiškino Rokas Pakėnas.

1 0

Komentarai (0)