„Ryto“ sirgaliai liūdi - apie karjeros pabaigą paskelbė šokėja S.Belickaitė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ ekipos gerbėjai turės pratintis prie atsinaujusios komandos šokėjų sudėties.

Apie savo pasitraukimą „į pensiją“ viešai pranešė Sigita Belickaitė, kuri buvo tapusi fanų numylėtine ir „Rytas Dance Team“ grupės veidu.

„2010-2020. Uhhh, – ilgas laiko tarpas! Beveik pusė mano gyvenimo praleista @rytasvilnius užkulisiuose ir 10 nuostabių metų su @rytasdanceteam šokėjomis!

Neplanavau, kad šokių karjerą @rytasdanceteam baigsiu nežinodama, jog Siemens arenoje šokau paskutines savo rungtynes, bet jaučiu atėjo jau laikas“, - rašė S.Belickaitė.

View this post on Instagram

2010-2020. Uhhh ilgas laiko tarpas! Beveik pusė mano gyvenimo praleisto @rytasvilnius užkulisiuose ir 10 nuostabių metų su @rytasdanceteam šokėjomis! Neplanavau, kad šokių karjerą @rytasdanceteam baigsiu nežinodama, jog Siemens arenoje šokau paskutines savo rungtynes, bet jaučiu atėjo jau laikas.. Noriu padėkoti visoms šokėjoms, su kuriomis teko šokti, už tai, kad palaikėte, pralinksminote, kartu kūrėte, keliavote ir durniavote, trenerėms, kurios atsidavė savo darbui ir pamatė manyje kažką, kas leido man 2010 metų rugpjūtį būti atrinktai į komandą, kuri iš tikrųjų dar tų pačių metų vasarą atrodė kaip neįgyvendinama svajonė.. bet svajonės pildosi, jei labai to nori, tuo spėjau jau įsitikinti :) Ačiū visam @rytasvilnius klubui ir administracijai už rūpestį, fanams ir @b_tribuna už palaikymą! Šokiai visada bus ir liks mano viena didžiausių, jei ne pačia didžiausia gyvenimo aistra, tačiau laikas su @rytasdanceteam nepakartojamas ir vienintelis, 16metė mergaitė per tuos 10 metų gavo daugiau gyvenimiškos patirties nei mokykloje, universitete ir kitose veiklose sudėjus, jie man atvėrė daug kelių ir galimybių, pradedant @betsafelkl laidų vedimu, o vėliau ir darbu, ačiū Remigijui ir Romualdui už tikėjimą, baigiant dabartine užaugusia, pasitikinčia savimi, nebijančią iššūkių, sugebančią rasti kalbą bene su visais, komercinių NT investicinių projektų patarėja. Esu wooow kokia dėkinga ir ypatingai už tai, kad šokiai Ryto komandoje man neleido užsisukti rutinoje ir net gi leisdavo kaskart bešokant ar rungtynėse, ar treniruotėse, pamiršti visas problemas, dienos galvos skausmus ir tiesiog mėgautis akimirka įsijaučiant į muzikos ritmą.. paleidžiu be ašarų (gal truputį:)))), nes kiekvienas gyvenimo etapas savaip gražus, bet meluočiau, jei sakyčiau, kad nepasiilgsiu, tad nepažadu ir, kad neišbėgsiu kada į aikštelę. Su didele meile sakau Visiems, kas buvote to dalimi, AČIŪ! O ypatingai tėvams @ramunebel ir @algirdasbelickas , kurie mane dar 6 metų nuvedė į pirmąją pramoginių šokių treniruotę!❤️ #cheerleader #passion #rytas #lkl #career #10years #thankyou

A post shared by Sigita Belickaite (@sigitabel) on

View this post on Instagram

@rytasdanceteam in France??‍♀️ #cheerleader #nicecarnaval #france

A post shared by Sigita Belickaite (@sigitabel) on

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos