Š. Jasikevičius: „Žaidėjai stengiasi, treniruojasi ir einame toliau į priekį“ © „Žalgirio“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ klubas pasiruošimo etape sužaidė pirmąjį kontrolinį mačą, kuriame tik per plauką 75:72 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“. Po šio jėgų pasitikrinimo Kauno ekipos vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius teigė, kad šiuo metu vaizdas švieslentėje yra mažiausiai svarbus dalykas ir pridūrė, kad jį džiugina auklėtinių atsidavimas.

„Kontrolinių rungtynių žaidimas – visada yra svarbus dalykas. Jos būna specifinės ir sunkios. Manau, daugiau ar mažiau ką norėjome, tą padarėme, šiandien nebuvo svarbus rezultatas. Žaidėjai stengiasi, treniruojasi ir einame toliau į priekį.

Turėjome trylika žaidėjų, laiko pasireikšti aikštelėje gavo visi, vieni daugiau, kiti – mažiau. Tai yra vienas iš treniruočių proceso mačų ir matome kaip žaidėjai gauna informaciją ir ją perkelia iš treniruočių į rungtynes, taigi, viskas šiuo metu yra logiška“, – apibendrino Š. Jasikevičius.

Iškovota pergale prieš „Lietkabelį“ pasidžiaugęs aukštaūgis Zachas Leday'us atskleidė, kad stengiasi būti tuo žaidėju, kuris į treniruotę ateina pirmasis, o išeina paskutinis.

„Mes kovojome kietai. Yra daugybė dalykų, kurios reikia taisyti, o treneris tuo tikrai pasirūpins per artimiausias kelias dienas. Gera sugrįžti į aikštelę, nugalėti ir tiesiog toliau dirbti bei tobulėti. Aš tiesiog darau tai, ko prašo treneris. Stengiuosi padėti komandai pasiekti pergalę, žaisti komandiškai ir atiduoti visas jėgas.

Turime puikų trenerių kolektyvą, visi stengiamės, kovojame. Kiekvieną dieną į treniruotes ateinu anksčiau laiko, lieku po jų. Treneriai man labai padeda tobulėti kaip žaidėjui. Mums reikia dirbti ir turėsime galimybę pasiekti kažką ypatingo“, – kalbėjo „Žalgirio“ naujokas Z.Leday'us.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos