Sensacija Klaipėdoje: antroje pusėje atsitiesę „Šiauliai“ patiesė „Neptūną“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-2) patyrė netikėtą nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate. Antrą kartą iš eilės suklupusi uostamiesčio ekipa pralaimėjo „Šiauliams“ (1-3).

Pergalių sąskaitą atsidarę Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje panaikino 16 taškų deficitą bei triumfavo 94:90 (23:27, 20:28, 28:18, 23:17).

Solidžiai startavęs „Neptūnas“ greitai įgijo dviženklį pranašumą 12:2, o antrajame kėlinyje dar ir spurtavo 16:2 bei nutolo 43:27.

Vis dėlto po pertraukos intriga sugrįžo. Šiauliečiai laimėjo atkarpą 19:6 bei pasiviję 59:61 pradėjo žaisti su varžovais taškas į tašką.

Iniciatyvą perėmę „Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 14:4 bei pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį 87:79.

Klaipėdiečiai dar sugebėjo pasivyti 88:89, tačiau Kevino Hardy ir Akeemo Wrighto baudų metimai leido „Šiauliams“ išsivežti iš uostamiesčio pergalę.

Praėjusį sezoną keturis kartus „Šiaulius“ nugalėjęs „Neptūnas“ prieš šią komandą pralaimėjo pirmą kartą nuo 2018 metų balandžio.